wersja mobilna
Online: 849 Sobota, 2017.09.23

Biznes

Avnet - sięga dalej

poniedziałek, 12 czerwca 2017 07:51

W ramach dopasowania strategii, wizerunku i działań do nowych trendów, korporacja Avnet ogłosiła nową kampanię o nazwie "Reach further" - sięgaj dalej. Jej ramy zakładają ukierunkowanie współpracy firmy nie tylko na dużych producentów elektroniki, ale także na te mniejsze podmioty, w tym też start-upy. Avnet chce z nimi współpracować i zapewniać im produkty oraz technologie pozwalające na rozwój i wzrost, co w efekcie pozwoli na zmianę charakteru funkcjonowania od wytwarzania prototypów do działalności masowej.

Zmiany w firmie dotknęły też logotypu, działalności marketingowej, witryny internetowej i innych aspektów działalności.

Korporacja Avnet jest obecna na rynku od prawie 100 lat. Zatrudnia 15 tys. osób, a w jej skład wchodzą takie spółki, jak EBV Elektronik, Silica, Abacus, MSC, Farnell, a także portale Hackster.io oraz Makersource.io.

 

World News 24h

sobota, 23 września 2017 14:41

U.S. electronic chipmaker GlobalFoundries has asked European antitrust regulators to investigate market leader TSMC (2330.TW), accusing the Taiwanese firm of unfair competition, an industry source said on Monday. GlobalFoundries is the closest challenger to Taiwan-based TSMC in the foundry, or contract market for making chips for firms without plants of their own, with slightly smaller rivals being UMC (2303.TW) of Taiwan and SMIC (0981.HK) of China.

więcej na: reuters.com