wersja mobilna
Online: 384 Wtorek, 2017.09.26
W katalogu znajduje się: 1276 firm i 8704 produktów
GLYN Jones GmbH & Co KG

GLYN Jones GmbH & Co KG

Ul. Krupnicza 13/107
50-075 Wrocław (woj. dolnośląskie)

tel. 71 782 87 58
faks. 71 782 87 59

www: www.glyn.pl
E-mail: biuro@glyn.pl

Kategorie Firmy - GLYN Jones GmbH & Co KG

Narzędzia » Narzędzia projektowe » Podzespoły elektroniczne » Podzespoły półprzewodnikowe » Podzespoły optoelektroniczne » Podzespoły pasywne » Moduły elektroniczne » Urządzenia automatyki » Podzespoły elektromechaniczne » Podzespoły energoelektroniczne » Podzespoły elektro-mechaniczne » Produkcja » Automatyzacja procesów produkcyjnych » Projektowanie i badania » Biura inżynierskie » Pozostałe produkty » Różne akcesoria elektroniczne »
Złóż ofertę
Wizyt: 128739

Glyn - od ponad 30 lat pewny pośrednik między uznanymi producentami a klientami
GLYN = First- Class Premium Support

O FIRMIE

Firma GLYN opiera swoją strategię na specjalistycznej wiedzy technicznej, wyjątkowej obsłudze technicznej, niezawodnych i zaawansowanych procesach logistycznych. Zadowoleni klienci mają do dyspozycji know-how ponad 70 inżynierów aplikacyjnych, techników i menedżerów produktu. GLYN koncentruje się przy tym na wyborze wiodących producentów z dziedziny półprzewodników, wyświetlaczy, rozwiązań systemowych, jak również GSM i nośników danych. Specjalizacja w produktach zorientowanych na klienta zapewnia nam znaczną przewagę w sektorze wsparcia i doradztwa.

WIEDZA TECHNICZNA I WSPARCIE

Szczegółowa znajomość produktu i know-how wyróżnia GLYN na rynku. Wyszkoleni technicy i inżynierowie aplikacyjni z doświadczeniem w rozwoju projektów oferują klientom wysoki poziom wiedzy technicznej.

Jako kompetentny partner projektowy doradzamy przy wyborze komponentów, pracach projektowych oraz produkcji seryjnej. W GLYN klienci otrzymują nie tylko sam produkt. W ramach wspieranych projektów oferujemy dodatkowo dostęp do wiedzy naszych doświadczonych pracowników wsparcia technicznego. Przy stale rosnącym poziomie specjalizacji w elektronice zapewnia to szybsze postępy w pracach projektowych.

PARTNERZY

GLYN pielęgnuje długoterminową i opartą na partnerskich zasadach współpracę zarówno z klientami, jak i z wybranymi dostawcami. Długoletnie partnerstwo, dobre kontakty na wszystkich poziomach i wysokie pozycje w rankingach obrotów u naszych dostawców otwierają również przed naszymi klientami dodatkowe możliwości. Cechuje nas prosta struktura, krótkie procesy decyzyjne i nowoczesne metody zarządzania, które stanowią zalety również dla Państwa. High-Tech Distribution - First- Class Premium Support

Doświadczeni i zmotywowani pracownicy działu sprzedaży odpowiadają na pytania i udzielają informacji odnośnie do wszystkich etapów procesu dostawy. Oczywiście stawiamy wysokie wymagania co do jakości serwisu, stanu magazynowego i dostępności komponentów.

PLANOWY I STABILNY ROZWÓJ

GLYN to obecnie 16 biur i ponad 180 współpracowników. Firma ma 9 przedstawicielstw handlowych w Europie oraz 1 w Nowej Zelandii i 1 w Australii. Nasz centralny magazyn europejski znajduje się w Idstein, w pobliżu Frankfurtu nad Menem. GLYN ma także 3 umowy kooperacyjne z europejskimi dystrybutorami.

USŁUGI

Wsparcie aplikacyjne, doradztwo techniczne, seminaria, własne zestawy startowe do mikrokontrolerów, Kanban, EDI, magazyn bezpieczeństwa, programowanie mikrokontrolerów na zlecenie, międzynarodowe dostawy elementów trudnodostępnych, oznaczenia i opakowania kart pamięci na potrzeby klientów.

OFEROWANE PRODUKTY

GLYN oferuje produkty od dostawców z dziedziny elektroniki aktywnej, wyświetlaczy i elektromechaniki, są to m.in. produkty takich marek jak: Cypress, Toshiba, Renesas, Sensirion, Spansion, Tianma-NLT, Sierra Wireless, Micronas, ATP, AUO, FTDI, ISSI, AAEON, Mitsubishi Electric, Ka- Ro Electronics, Visionox, Radiocrafts, Seiko Instruments, Gainspan i innych.

Prezentacje
Katalog IRE
Galeria