wersja mobilna
Online: 981 Sobota, 2017.09.23

Prezentacje

Amicus - zasilacze to nasza specjalność
piątek, 15 września 2017 12:52
Spółka Amicus zajmuje się tematyką zasilaczy impulsowych od 2004 roku. Naszym celem jest dostarczenie nowoczesnych i niezawodnych produktów, przy czym główna specjalizacja to zasilacze impulsowe w obudowie plastikowej przeznaczone dla szeroko rozumianej elektroniki konsumenckiej.
TSP-BCMU360 - mały, uniwersalny, niezawodny
piątek, 15 września 2017 12:44
Potrzeba zapewnienia niezawodności zasilania w najróżniejszych zastosowaniach, przy coraz większym rozproszeniu systemów, sprawia, że coraz bardziej popularne stają się małe lokalne systemy podtrzymania zasilania - od najprostszych zasilaczy buforowych, po kompletne systemy UPS, niejednokrotnie dorównujące funkcjonalnością dużym scentralizowanym rozwiązaniom. W ten trend wpisuje się szwajcarska firma Traco Electronic, od wielu lat rozwijając takie systemy.
Uniwersalne zasilacze programowalne
piątek, 15 września 2017 12:33
Zasilacze z serii PWX i PWR japońskiej firmy Kikusui to uniwersalne jednostki o dużych możliwościach i szerokich możliwościach aplikacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem ich możliwości.
Zasilacze do zadań specjalnych
piątek, 15 września 2017 12:15
Wiedza i wieloletnie doświadczenie w konstrukcji zasilaczy impulsowych oraz nowoczesne technologie stosowane przy ich produkcji sprawiają, że firma MERAWEX pozyskuje kolejnych klientów zainteresowanych opracowaniem i dostarczaniem specjalizowanych zasilaczy do systemów zasilania gwarantowanego.
Innowacyjne zasilacze buforowe firmy J. Schneider
piątek, 15 września 2017 11:39
Firma J. Schneider wprowadziła na rynek innowacyjną serię zasilaczy buforowych C-TEC. Jednostki te służą do podtrzymania zasilania DC w przypadku awarii sieci energetycznej. Innowacyjność produktu polega na zastosowaniu jako zasobnika energii superkondensatorów zamiast tradycyjnych akumulatorów.
Zasilacze UPS oraz infrastruktura obiektów data center w erze Big Data
piątek, 15 września 2017 11:22
Zwiększająca się popularność trendu technologicznego Big Data staje się standardem w wielu dziedzinach nowoczesnego biznesu, gdzie podstawę w tej nowej dynamicznej epoce stanowi wydajna infrastruktura zbierania oraz obsługi danych. Bez względu na wielkość zbiorów danych, które znajdują się na komputerze, serwerze czy w dużym centrum danych - zasilanie gwarantowane odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu nieprzerwanej pracy ważnych odbiorów IT. Zachowanie wysokiej jakości zasilania dla serwerów, sieci dostępowych, systemów przechowywania danych, urządzeń telekomunikacyjnym itp. umożliwia bezprzerwowe świadczenie usług oraz pracę krytycznie ważnych aplikacji w trybie 7/24/365.
Akumulatory do przemysłowych systemów zasilania gwarantowanego
czwartek, 14 września 2017 12:50
Systemy zasilania gwarantowanego w znakomitej większości bazują na akumulatorach kwasowo-ołowiowych, które pełnią funkcję magazynu energii elektrycznej na czas przerwy w zasilaniu. Są one najbardziej popularne w tym obszarze aplikacyjnym, gdyż zapewniają najkorzystniejszy stosunek ceny do parametrów technicznych i jakości.
Zasilacze na szynę DIN - standardowe, buforowe?
czwartek, 14 września 2017 12:05
Decydując się na zakup przemysłowego zasilacza na szynę DIN niejednokrotnie zadajemy sobie pytanie - który model wybrać? Oferta handlowa tej grupy układów jest na tyle szeroka, że dobór jedynie na podstawie mocy oraz napięcia okazuje się być niewystarczający, ponadto coraz częściej wymaga się również redundancji systemów zasilania. Wobec takiej liczby wymagań, jak można dobrać optymalny zasilacz?
Zasilanie systemów magazynowania energii w gospodarstwie domowym
czwartek, 14 września 2017 10:34
Zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz rosnące wymogi w zakresie ochrony środowiska wymuszają poszukiwanie i eksploatację nowych źródeł np. słonecznych lub wiatrowych. Firma Mornsun ma w swojej ofercie komponenty, które przeznaczone są do pracy w systemach zasilania i gromadzenia energii słonecznej. Ułatwiają one wdrożenie systemów przetważania energii ze żródeł odnawialnych po stronie klienta oraz zwiększają efektywność takich systemów.