wersja mobilna
Online: 668 Sobota, 2018.04.21

Biznes

Dean Hassell wiceprezesem EMEA Components ds. sprzedaży na rynkach UBE i GSA

czwartek, 05 października 2017 09:36

W 2016 roku w EMEA Components zmodyfikowano strukturę sprzedaży i stworzono nowy region sprzedaży - UBE (Wielka Brytania, Irlandia, Beneluks i europejskie rynki wschodzące). Dotychczasowy dyrektor sprzedaży na region UBE - Dean Hassell - osiągnął wraz z zespołem stały wzrost sprzedaży i został teraz mianowany wiceprezesem ds. sprzedaży w obszarach UBE i GSA (Niemcy, Szwajcaria, Austria). Dean Hassell przez 26 lat zdobywał doświadczenie w branży dystrybucyjnej, zajmując się w firmie Arrow sprzedażą, marketingiem oraz zarządzaniem ogólnym.

W 1992 r. Dean Hassell rozpoczął pracę jako Account Manager w firmie Jermyn Distribution/Lex Electronics i dołączył do Arrow w wyniku przejęcia Jermyn Distribution/Lex Electronics w tym samym roku. Zanim w 2016 r. zaczął w EMEA pełnić obowiązki dyrektora ds. sprzedaży w regionach UBE i GSA, był dyrektorem ds. sprzedaży na rynkach wschodnich i wschodzących. Wcześniej przez 15 lat zdobywał wiedzę na temat sprzedaży, zarządzając oddziałami Arrow w Wielkiej Brytanii.

źródło: Arrow

 

World News 24h

sobota, 21 kwietnia 2018 15:58

Cryptocurrency miners in South Korea may soon find it more difficult to get foreign-made mining chips imported to the country. According to data published by the Korean Customs Service, cryptocurrency mining chips have been added to the current list of items that must meet certain legal requirement for importation, such as safety and sanitation certifications. The new measure arrives after the border control agency noted the increasing amount of cryptocurrency miners imported into South Korea, according to a report from local media outlet Kyunghyang.

więcej na: www.coindesk.com