wersja mobilna
Online: 562 Wtorek, 2018.03.20

Biznes

"Elektronik" patronem medialnym konferencji TEC

piątek, 09 marca 2018 07:56

Krajowa elektronika nigdy nie miała własnej imprezy targowej ani wydarzenia, które byłoby w pełni sprofilowane pod jej potrzeby. Firmy elektroniczne można było spotkać praktycznie na każdych targach o charakterze przemysłowym, niemniej nigdy nie było ich na tyle dużo, aby można było je uznać za gospodarzy. Stąd też warto wspierać każdą inicjatywę integrującą branżę i pozwalającą na wytworzenie firmom w niej działającym synergicznych korzyści.

Magazyn "Elektronik" został patronem medialnym konferencji dla branży elektronicznej TEC - The Evertiq Conference i będzie wspierał to wydarzenie, informując czytelników i zapowiadając je na łamach wydania papierowego i na portalu ElektronikaB2B.pl.

"Elektronik" będzie również dystrybuowany wśród uczestników, zarówno na najbliższym TEC 17 maja w Warszawie, jak i w czasie jesiennej edycji 4 października w Krakowie. Celem współpracy jest szeroka popularyzacja konferencji w całej krajowej branży elektronicznej oraz promocja "Elektronika" wśród firm i gości.

 


World News 24h

poniedziałek, 19 marca 2018 20:01

Apple Inc. is designing and producing its own device displays for the first time, using a secret manufacturing facility near its California headquarters to make small numbers of the screens for testing purposes, according to people familiar with the situation. The technology giant is making a significant investment in the development of next-generation MicroLED screens, say the people, who requested anonymity to discuss internal planning.

więcej na: www.bloomberg.com