wersja mobilna
Online: 487 Wtorek, 2017.12.12
W katalogu znajduje się: 1270 firm i 9005 produktów
Soyter Components Sp. z o.o. Sp.k.

Soyter Components Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Ekologiczna 14/16
05-080 Izabelin (woj. mazowieckie)

tel. 22 752 82 55
faks. 22 722 05 50

www: http://www.soyter.pl
E-mail: handlowy@soyter.pl

Kategorie Firmy - Soyter Components Sp. z o.o. Sp.k.

Produkcja elektroniki » Oprogramowanie projektowe » Obudowy dla urządzeń » Aparatura pomiarowa » Systemy pomiarowe » Podzespoły elektroniczne » Podzespoły półprzewodnikowe » Podzespoły pasywne » Elementy optoelektroniczne »
Złóż ofertę
Wizyt: 14327
O FIRMIE

Soyter Components z siedzibą w Izabelinie k. Warszawy jest jednym z wiodących dystrybutorów elementów elektronicznych i elektromechanicznych w Polsce. Od początku działania w 1995 roku firma stawia sobie za cel rzetelność oraz partnerstwo we współpracy ze swoimi klientami i dostawcami. Efektem tej strategii jest stałe poszerzanie oferty elementów renomowanych producentów, rosnąca baza zadowolonych klientów oraz ekspansja geograficzna.

Nasza firma obsługuje szerokie spektrum indywidualnych projektów, średnich i dużych firm, a także światowych koncernów, które zlokalizowały swoją produkcję w Polsce.

Soyter Components ma możliwość obsługi dużych firm kontraktowych poprzez pracę w systemie konsygnacyjnym (VMI), pracę na zamówieniach ramowych (scheduling agreements) i buforowanie produkcji (buffer stocks). Poza dostawami komponentów bezpośrednio od producentów świadczymy także pełną obsługę brokerską, sourcing na zagranicznych rynkach dla „egzotycznych” bądź niedostępnych lokalnie komponentów, pomagając zarówno w dostawach, jak i w upłynnieniach.

OFERTA

Soyter Components oferuje konstruowanie i dopasowywanie urządzeń elektronicznych opartych na dystrybuowanych podzespołach do potrzeb klientów. Opracowujemy m.in. na zamówienia moduły RF oraz układy wspomagające ich użytkowanie (łatwe programowanie, testy). Przyjmujemy zlecenia na dostosowanie np. od strony oprogramowania, protokołów transmisji, przeprojektowania płytek układów do gotowych urządzeń klienta w celu poprawienia funkcjonalności lub obniżenia kosztów w produkcji seryjnej.

Usługi te mają głównie na celu umożliwić klientom wprowadzenie szybko i sprawnie własnych produktów na rynek poprzez zlecenie wykonania fragmentów urządzenia bądź opracowanie kompleksowe całego projektu.

Mamy wiedzę inżynierską umożliwiającą profesjonalne przygotowanie projektów z następujących dziedzin:

  • oświetlenia i sterowania diod LED mocy, opracowania modułów LED pod gotowe oprawy,
  • układów transmisji i sterowania bezprzewodowo po Wi-Fi, Bluetooth i w pasmach ISM,
  • komunikacji M2M w szczególności GSM / UMTS.

Z dziedziny elementów elektromechanicznych oferujemy wykonanie specjalistycznych wiązek kablowych i wyposażenia skrzynek połączeniowych oraz obróbki obudów wg specyfikacji klienta. Oferujemy uruchomione i przetestowane serie od pojedynczych sztuk aż po seryjną produkcję.

KOMPLETACJA DOSTAW - PRODUKCJA CEM

Do projektów produkcyjnych dostarczamy kompletne zestawy elementów (również tych, które nie znajdują się w naszej standardowej ofercie) potrzebnych do wyprodukowania danego wyrobu. Nasi klienci otrzymują w oznaczonym czasie cały zestaw komponentów bez konieczności oczekiwania. Mamy dostęp do najnowocześniejszych linii montażowych SMD i wykonujemy produkcje dla klientów polskich i zagranicznych.

Prezentacje
Katalog IRE

Prezentacje dotyczące firmy w serwisie ElektronikaB2B

Przegląd produktów LTE firmy Quectel

Quectel Wireless Solutions to jeden z czołowych światowych dostawców modułów komunikacyjnych wykorzystujących sieci komórkowe i największy...
Czytaj dalej

Wi-Fi dla każdego, czyli rozwiązania komunikacyjne Espressif

Na profesjonalnej, ale stosunkowo oszczędnej w treści stronie internetowej firmy Espressif, możemy wyczytać, że jest to dalekowschodni...
Czytaj dalej

Soyter. Pierwszy krok w ISM

Komfort korzystania z radiowych pasm ISM wydatnie zwiększa dostępność gotowych modułów nadawczych, odbiorczych oraz kompletnych...
Czytaj dalej

Pierwszy krok w ISM

Komfort korzystania z radiowych pasm ISM wydatnie zwiększa dostępność gotowych modułów nadawczych, odbiorczych oraz kompletnych...
Czytaj dalej