wersja mobilna
Online: 516 Czwartek, 2018.02.22

Prezentacje

Rewolucyjne przyłącze T-LOX w praktyce
poniedziałek, 12 lutego 2018 13:59
Kilka lat temu odbyła się premiera nowego złącza przepustowego z firmy Phoenix Contact. Choć właściwie należałoby powiedzieć - nowej techniki przyłączania przewodów. To wystarczający czas, aby można było sprawdzić je w praktyce.
Złącza przemysłowe i silnoprądowe w ofercie Firmy Piekarz
poniedziałek, 12 lutego 2018 13:30
Złącza silnoprądowe to komponenty niezbędne z punktu widzenia rozwoju rynku elektroniki i automatyki przemysłowej, modernizacji starych maszyn i linii, remontów maszyn oraz utrzymania ich w ruchu. Szukając takich produktów do tworzonych urządzeń i instalacji, warto zajrzeć do Firmy Piekarz, który reprezentuje w kraju trzech znanych producentów takich złączy.
Czas na zasilanie silnoprądowe na PCB
poniedziałek, 12 lutego 2018 13:20
Wraz z poszerzającą się ofertą podzespołów półprzewodnikowych dla energoelektroniki, większą efektywnością urządzeń, termin "silnoprądowe", używany w stosunku do złączy, przestaje być wyłączną domeną komponentów typu kabel-kabel lub kabel-panel, a coraz częściej jest cechą elementów połączeniowych montowanych na płytkach drukowanych. Mają one inną specyfikę i funkcjonalność, dlatego wybierając złącza do PCB, warto znać wszystkie zagadnienia i problemy, jakie się z tym wiążą.
Wentylatory firmy Sunon
czwartek, 04 stycznia 2018 14:00
Powstała w 1980 roku na Tajwanie firma Sunon to czołowy światowy producent komponentów przeznaczonych do chłodzenia urządzeń elektronicznych. Produkuje między innymi wentylatory AC, DC, energooszczędne wersje EC oraz silniki do takich zastosowań. Oficjalnym dystrybutorem Sunon w Polsce, Rumunii i na Węgrzech jest firma Transfer Multisort Elektronik (TME).
Szeroki wybór radiatorów firmy Mecc.Al w ofercie MCC
czwartek, 04 stycznia 2018 13:44
Założona w 1996 roku włoska firma Mecc.Al jest jedną z siedmiu spółek należących do Profilglass, największej włoskiej grupy przemysłowej, działającej w branży wyrobów z aluminium. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji radiatorów i systemów chłodzenia dla przemysłu elektronicznego.
Materiały termoprzewodzące w układach elektronicznych
czwartek, 04 stycznia 2018 13:29
Ze względu na ciągle postępującą miniaturyzację urządzeń elektronicznych, a przez to rosnącą gęstość mocy w układach półprzewodnikowych, materiały termoprzewodzące stają się kluczowymi elementami zapewniającymi bezawaryjną pracę. Ich znaczenie rynkowe zwiększa się też za sprawą coraz większego znaczenia urządzeń mobilnych, gdzie koniecznie jest zapewnienie sprawnego odprowadzania ciepła przy niewielkich wymiarach i masie.
Szybkozłącza do układów chłodzenia cieczą układów elektronicznych
czwartek, 04 stycznia 2018 13:19
Systemy chłodzenia komponentów elektronicznych cieczą stają się coraz bardziej popularne. Gdyż stanowi trwały i wydajny sposób odprowadzenia dużych ilości ciepła w aplikacjach dużej mocy i o wysokim stopniu upakowania, a także złożonych systemach IT i sprzęcie medycznym. Jest to jednocześnie optymalny sposób chłodzenia w przypadku konieczności pogodzenia wielu wymagań związanych z koniecznością ograniczenia hałasu, zdolności do pracy w wysokich temperaturach otoczenia, małej ilości zajmowanego miejsca wraz z niezawodnym działaniem i minimalną wymaganą obsługą serwisową.
GL Spectis 1.0 T Flicker do pomiaru tętnienia
czwartek, 07 grudnia 2017 12:26
Projektanci i producenci oświetlenia LED w swojej codziennej pracy dążą do poprawy jakości światła, jego parametrów i bezpieczeństwa. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest kontrola produktów oświetleniowych, wymaga się wiarygodnych danych pomiarowych. Wprowadzane na rynek towary muszą odpowiadać europejskim standardom. Na te i wiele innych potrzeb odpowiada nowe rozwiązanie GL Optic.
CELJAR Elektronik - 15 lat doświadczenia w oświetleniu LED
czwartek, 07 grudnia 2017 12:19
CELJAR Elektronik od ponad 22 lat zajmuje się montażem elementów elektronicznych, a od 15 lat montujemy podzespoły z elementami LED. Początkowo były to moduły do podświetleń reklamowych, a następnie różnego rodzaju źródła światła mające zastosowanie w oprawach oświetleniowych.