wersja mobilna
Online: 315 Czwartek, 2018.04.26

Prezentacje

Efektywny nadzór nad pracą układów napędowych
wtorek, 10 kwietnia 2018 11:03
Silniki elektryczne są bardzo wrażliwe na jakość energii elektrycznej dostarczanej do nich, co sprawia, że muszą być nieustannie monitorowane pod kątem dostarczanej do nich mocy elektrycznej.
Maus Electronics - Twój dostawca komponentów
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:55
Wrocławska firma Maus Electronics jest obecna na polskim rynku od ośmiu lat. Od samego początku swoją działalnością wspiera polskich klientów ułatwiając im dostęp do oferty jednego z największych w świecie katalogowych dystrybutorów komponentów elektronicznych, amerykańskiej firmy Mouser Electronics.
CBTG Technologie w pracy stawia na jakość
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:35
CBTG Technologie to firma dystrybucyjna skupiająca się na obsłudze polskich producentów elektroniki i firm kontraktowych, którzy oczekują ponadstandardowej oraz elastycznej obsługi w zakresie dostaw elementów elektronicznych. Nadrzędnymi wartościami, którymi kieruje się kadra firmy, są szczerość, sumienność i zaufanie w kontaktach z klientami. W trakcie współpracy z kontrahentami, decyzje są podejmowane tak, aby tworzyć długoterminowe relacji oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
e-Sklep Semicon - wygoda i szybkość
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:26
Semicon, warszawski dystrybutor materiałów do elektroniki i komponentów elektronicznych oraz uznany producent urządzeń elektronicznych z własnymi liniami montażowymi i działem szablonów SMT, od wielu lat prowadzi sklep online. W zeszłym roku witryna przeszła generalny remont i od kilku już miesięcy działa w nowej odsłonie.
Wydajne konwertery DC-DC do aplikacji profesjonalnych
wtorek, 10 kwietnia 2018 10:12
Gaia Converter, francuski producent przetwornic DC-DC do pracy w najtrudniejszych warunkach środowiskowych i wymagających aplikacjach rozszerzył rodzinę konwerterów DC-DC o nową wersję MGDD-21 z dwoma izolowanymi od siebie napięciami wyjściowymi a także 155-watową jednostkę MGDS-155. Głównym obszarem zastosowań są rozproszone systemy zasilające.
Euro-Impex Marketing - Twój doświadczony dostawca komponentów
wtorek, 10 kwietnia 2018 09:58
Od 25 lat jesteśmy dystrybutorem automatyki oraz komponentów elektronicznych. Przez te lata tworzymy wizerunek naszej firmy jako profesjonalnej, rzetelnej oraz szybko obsługującej naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki i elektrotechniki, pneumatyki.
Masters dostarczy zasilanie dla medycyny, kolei i oświetlenia LED
piątek, 16 marca 2018 11:48
W naszym otoczeniu jest coraz więcej urządzeń elektronicznych i ich cechą wspólną jest to, że każde z nich wymaga zapewnienia zasilania. W ofercie firmy Masters można znaleźć zasilacze o różnym przeznaczeniu i stopniu integracji: w obudowie, open frame, do LED, aż po przetwornice AC-DC i DC-DC.
Zasilacze przemysłowe firmy Polwat
piątek, 16 marca 2018 11:35
Firma Polwat jest krajowym producentem szerokiej gamy przetwornic DC/DC, zasilaczy AC/DC oraz prostowników buforowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wciąż rozwijającemu się zespołowi projektowemu, charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klientów i realizuje różne nietypowe konstrukcje.
Przegląd nowości zasilaczy w asortymencie Delta Electronics
piątek, 16 marca 2018 11:24
Delta Electronics to światowy lider w produkcji wszelkiego rodzaju zasilaczy impulsowych dla najbardziej poważanych marek na rynku przemysłowym, medycznym czy konsumenckim. Jednocześnie, korzystając ze swoich zasobów, wiedzy i doświadczenia, oferuje standardowe urządzenia pod własną marką, dzięki czemu każdy ma dostęp do najwyższej jakości urządzeń w konkurencyjnej cenie. Stała obustronna współpraca z dystrybutorami pozwala na ciągły rozwój i poszerzanie oferty o dopasowane do wymagań rynku urządzenia. Kilku z najważniejszych nowości przyjrzymy się poniżej.