wersja mobilna
Online: 396 Piątek, 2018.06.22

Prezentacje

Euro-Impex Marketing - Twój doświadczony dostawca komponentów

piątek, 09 marca 2018 14:00

Od 25 lat jesteśmy dystrybutorem automatyki oraz komponentów elektronicznych. Przez te lata tworzymy wizerunek naszej firmy jako profesjonalnej, rzetelnej oraz szybko obsługującej naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki i elektrotechniki, pneumatyki.

Oferowane produkty i usługi

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów i dostęp do ponad 2000 firm z całego świata (obecnie około 1 mln pozycji katalogowych). Specjalizujemy się w produktach trudno dostępnych, nietypowych oraz w produktach dedykowanych. Od kilkunastu lat jesteśmy dostawcą dla odbiorców przemysłowych, małych i dużych fabryk na terenie całego świata (Europa, Chiny, Japonia itp.)

Dostarczamy komponenty do produkcji jako certyfikowany/kwalifikowany dostawca. Niezależnie od powyższych działań zlecamy specjalizowane montaże u naszych kooperantów w celu dostaw produktów według specyfikacji naszych klientów. W 2009 roku otrzymaliśmy Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej, co pozwala nam nieustannie poszerzać grono odbiorców wśród wojskowych zakładów produkcyjnych.

Certyfikat jakości

Z myślą o rozwoju naszej pozycji na rynku wdrożyliśmy certyfikat ISO 9001:2008 wraz z elementami normy ISO TS16949. Pozwoliło to nam na ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości obsługi naszych klientów. Wprowadzenie oceny naszych dostawców umożliwiło nam rzetelny dobór partnerów handlowych, co po kilku latach od wdrożenia skutkuje ciągłym wzrostem oferowanej jakości i terminowości dostaw i nieustannie poszerza grono bardzo wymagających odbiorców.

Optymalizacja zakupów

Doskonalimy naszą współpracę z wieloma dostawcami o zasięgu międzynarodowym. Do naszych podstawowych zadań należy obsługa bieżących dostaw, optymalizacja zakupów pod kątem obniżenia ich kosztów, zastosowanie rozwiązań zamiennych i specjalnych. Przeprowadzamy także analizę strategii zakupów ze względu na redukcję kosztów obsługi dostaw. W zakupach jednak najważniejszym czynnikiem jest kontrola specyfikacji produktów realizowana przez specjalną komórkę Kontroli Jakości w EIM w oparciu o wzorniki, procedury montażu, instrukcje SOP, PPAP, Plany Kontroli lub/i analizę FMEA.

Obsługa klienta

Świadczymy obsługę sprzedaży na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i technicznym. W zależności od potrzeb dysponujemy czasem, który przy wzajemnych kontaktach pozwoli lepiej i wydajniej sprecyzować oczekiwania i wymagania klienta oraz szybko zaproponować najlepsze rozwiązanie. Doradztwo techniczne w zakupach to nasza cecha wyróżniająca nas na tle standardowego dostawcy.

Staramy się w miarę naszych możliwości sprostać wszystkim wymaganiom w zakresie oferty, informacji technicznych o produktach oraz całej obsługi handlowej. W związku z powyższym dbamy w szczególny sposób o terminy dostaw, które w chwili obecnej dla standardowych wyrobów nie przekraczają 1-3 dni roboczych. Współpracujemy też z czołowymi dostawcami Europy, Stanów Zjednoczonych oraz krajów Azji. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności można uzyskać w naszym dziale handlowym. Serdecznie zapraszamy!

Euro-Impex Marketing Sp. z o.o.
www.euroimpex.krakow.pl

 

Powiązane artykuły

» Automaticon 2018. Przewodnik targowy

Katalog firm

Prezentacja dołaczona do: