wersja mobilna
Online: 374 Poniedziałek, 2018.04.23

Prezentacje

Maus Electronics - Twój dostawca komponentów

wtorek, 10 kwietnia 2018 10:55

Wrocławska firma Maus Electronics jest obecna na polskim rynku od ośmiu lat. Od samego początku swoją działalnością wspiera polskich klientów ułatwiając im dostęp do oferty jednego z największych w świecie katalogowych dystrybutorów komponentów elektronicznych, amerykańskiej firmy Mouser Electronics.

Mouser Electronics to katalogowy dystrybutor elementów elektronicznych oferujący kompletne spektrum podzespołów elektronicznych pochodzących od wszystkich znanych światowych marek. Szeroka oferta pozwala dla większości projektów elektronicznych zrealizować zakupy w jednym miejscu, a dobrze zaopatrzony magazyn pozwala uniknąć długiego czekania na dostawę.

Maus Electronics jest jedynym w Polsce autoryzowanym partnerem i dystrybutorem całego dostępnego asortymentu znajdującego się w ofercie tego amerykańskiego dystrybutora podzespołów elektronicznych.

Dzięki stale powiększającej się ofercie naszego amerykańskiego partnera Maus oferuje stały dostęp do najnowszych technologii upraszczając przy tym wszelkiego rodzaju formalności związane z importem. Firma bierze na swoje barki wszystkie formalności (celne, reklamacyjne, fakturowe) dostarczając w ciągu trzech-czterech dni roboczych w systemie door-to-door zamówione komponenty, skracając przy tym maksymalnie czas dostawy, obniżając koszt transportu, gwarantując przy tym takie same ceny jakie są dostępne online w katalogu Mousera. Zamawiając w Mausie komponenty o łącznej kwocie do 50 euro lub 200 zł za transport płaci się tylko 40 zł, a dostawa powyżej tej kwoty za transport nie wiąże się z dopłatą za dostawę.

Oferta

Nasza specjalnie skomponowana oferta dostosowana jest do wymagań przedsiębiorstw działających w małej i średniej skali, które potrzebują do produkcji i serwisu niewielkich i średnich ilości, często niestety znacznie mniej niż mieszczą opakowania fabryczne producentów. Takie małe zamówienia są charakterystyczne dla zadań związanych z budową prototypów, tworzeniem serii przedprodukcyjnych, w utrzymaniu ruchu, serwisie, a także w produkcji specjalistycznych urządzeń.

Realizujemy kompletacje dostaw, zarówno w zakresie produktów hi-tech, akcesoriów oraz popularnych podzespołów z grupy tzw. commodities. Większość oferowanych komponentów oraz podzespołów elektronicznych jest dostępna w magazynie naszego partnera, co zapewnia krótkie terminy realizacji zamówień.

Zaufanie klientów

Dzięki stale powiększającemu się gronu klientów oraz profesjonalnej i szybkiej obsłudze firma Maus Electronics szybko stała się rozpoznawalną marką i wiarygodnym partnerem dla polskich przedsiębiorców otrzymując tym samym tytuł przyznawany przez prestiżowy miesięcznik Forbes w tegorocznym rankingu "Diamenty Forbesa 2017", plasując się na siódmym miejscu na dolnośląskiej liście oraz pięćdziesiątym siódmym na liście ogólnopolskiej firm najlepiej rozwijających się w Polsce. Firma nominowana została również w latach 2016 i 2017 oraz otrzymała prestiżową nagrodę "Gazela Biznesu" przyznawaną przez Puls Biznesu.

Nasze atuty

Wspieramy potrzeby krajowego przemysłu elektronicznego proponując:

  • dostęp do ponad 4 mln artykułów pochodzących od ponad 600 dostawców, aktualne na dzień zamówienia ceny sprzedaży są publikowane przez Mouser Electronics,
  • zryczałtowane koszty dostawy doorto-door w wysokości 40 zł netto lub w przypadku jednorazowych zamówień o wartości powyżej 50 euro dostawę na nasz koszt,
  • dostawa w ciągu ok. 3-4 dni roboczych,
  • dogodne terminy i warunki płatności.

Dostępność oraz ceny produktów można sprawdzić on-line poprzez wyszukiwarkę na stronie www.mausel.eu wpisując w zakładce "w ofercie" symbol poszukiwanego elementu lub też posługując się analogicznym mechanizmem dostępnym na stronie www.pl.mouser.com. Dodatkowo po przesłaniu do listy elementów (BOM) nasi sprzedawcy zweryfi kują dostępność produktów i przygotują indywidualną ofertę.

Maus Electronics
www.mausel.eu