Webinarium: See the Noise, Fix the Noise – EMC webinar

| Szkolenie Artykuły

Webinarium skierowane jest zarówno do doświadczonych inżynierów projektujących urządzenia i układy scalone, jak i inżynierów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dziedzinie EMC.

Webinarium: See the Noise, Fix the Noise – EMC webinar

Szkolenie zostanie przeprowadzone w języku angielskim. Prelegent, Lee Hill, tak opisuje jego zakres: Imagine how difficult electrical engineering would be without Ohm’s Law! How would we be able to explain even the simplest electrical circuits such as a glowing light bulb connected to a battery? Yet most electrical engineers are not taught Ohm’s law for noise circuits, and most EMC/EMI test failures are caused by noise current that is correctly called common-mode current.

Podczas tego krótkiego 30-minutowego webinaru, Lee wyjaśni i zademonstruje prąd wspólny (prąd w trybie wspólnym) za pomocą analizatora widma, cyfrowego obwodu szumu i żarówki. Nie uwierzysz, jak łatwo jest zrozumieć prąd wspólny dzięki unikalnym i łatwym do zrozumienia technikom nauczania Lee.

Lee przyleci do Polski w dniach 16-18 listopada, aby uczyć zaawansowanego projektowania płytek drukowanych z uwzględnieniem EMC i SI oraz projektowania mechanicznego dla EMC.