wersja mobilna
Online: 937 Poniedziałek, 2017.11.20

Prezentacje

  Mechatronika - uznany producent sprzętu do SMT

  Urządzenia technologiczne: automaty do montażu powierzchniowego, półautomaty do montażu SMT, podajniki elementów do automatów montażowych, sitodrukarki past i klejów, dozowniki past i klejów, piece i roboty lutownicze.

   Firma: Mechatronika Sp. j.
   
  Rozwój technologii w automatycznej inspekcji płytek drukowanych

  Rozwój oraz miniaturyzacja w elektronice skutecznie wymuszają wprowadzanie rozwiązań kontroli produkcji, które będą szybsze i dokładniejsze niż możliwości wzroku człowieka wspomaganego za pomocą lupy czy mikroskopu. Inspekcja pasty lutowniczej (SPI) to proces wykrywania wad i błędów podczas nadruku pasty lutowniczej. Natomiast automatyczna inspekcja optyczna (AOI) polega na wykryciu wad i błędów w procesie produkcji obwodów drukowanych.

   Firma: CPS-IEP Sp. z o.o.
   
  Znaczenie optymalizacji profilu temperaturowego i jego wpływ na jakość produkcji - część I

  Produkcja urządzeń elektronicznych bez ustawionego właściwego profilu temperaturowego może być wyjątkowo ryzykowna z uwagi na brak pełnej kontroli nad procesem. Może to doprowadzić do wystąpienia problemów jakościowych w procesie lutowania i w konsekwencji kosztów.

   Firma: Renex
   
  Nowość na rynku urządzeń produkcyjnych - sitodrukarka z technologią JET

  Współczesny świat zmierza ku zmaksymalizowaniu wydajności procesu produkcji przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów. Aby spełnić tak wysoko stawiane wymagania konieczne jest posługiwanie się sprzętem dającym możliwość stabilnej i ciągłej pracy na najwyższym poziomie.

   Firma: Scanditron Sp. z o.o.
   
  AOI, SPI, czy inspekcja UV, czyli w co zainwestować?

  "Nie można mieć wszystkiego naraz", "co jest do wszystkiego, to jest do niczego" - podobne mądrości słyszał każdy z nas jako dziecko lub dorosły, w żartach lub podczas poważnych rozmów biznesowych. Zwykle nie traktujemy ich poważnie, ale w zakresie inspekcji produkcji firma Juki przekonuje, że jest w stanie zaproponować maksymalną funkcjonalność w jednym produkcie bez kompromisów. Czy jej koncepcja inspekcji kompletnej w urządzeniu Juki RV-2 faktycznie jest takim przełomem?

   Firma: PB Technik Sp. z o.o.
   
  Inteligentny magazyn komponentów

  Skuteczne zarządzanie materiałami do produkcji może przynieść zaskakująco duże korzyści, nawet na perfekcyjnie zoptymalizowanych liniach montażu SMT. Na produktywność ma wpływ nie tylko wydajność i optymalizacja pracy maszyn. Jednym z czynników modelujących ten jakże istotny parametr produkcji jest sposób magazynowania i dostarczania materiałów do produkcji.

   Firma: PAKT Electronics
   
  Uniwersalność, wydajność, niezawodność, czyli trzy najważniejsze atuty dobrego automatu montażowego

  W roku 2017 Mirae obchodzi 10. rocznicę rozpoczęcia produkcji najpopularniejszej serii maszyn Mx. Aktualnie użytkownicy mają możliwość wyboru pomiędzy urządzeniami z serii Mx i nowymi automatami z serii MR do procesu SMT. W ofercie producenta znajduje się również hybryda umożliwiająca montaż SMT i THT. Warto poznać ich atuty.

   Firma: SMT-TECH
   
  Układy komunikacyjne dla Ethernetu

  Dobór odpowiedniego kontrolera komunikacji sieciowej zależy przede wszystkim od specyfiki danej aplikacji. W niektórych aplikacjach wystarczy prosty kontroler sterowany przez SPI, w innych konieczna będzie wersja z interfejsem USB, zaś w przypadku tworzenia sieci, składającej się z kilku stacji roboczych, wymaganą przepustowość może przynieść wykorzystanie przełącznika sieciowego. Warto poznać dostępne rodzaje układów i ich podstawowe parametry, by wybór był prostszy.

   Firma: Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
   
  Produkty Power over Ethernet firmy Antaira

  Technologia Power over Ethernet została opracowana przez firmę Cisco w 2000 roku w trakcie prac na nowopowstającym systemem VoIP. Pomysł przesyłania zasilania poprzez kable Ethernet szybko zyskał dużą popularność i w 2003 roku opracowano standard IEEE 802.3af.

   Firma: Antaira Technologies Sp. z o.o.
   
  Amicus - zasilacze to nasza specjalność

  Spółka Amicus zajmuje się tematyką zasilaczy impulsowych od 2004 roku. Naszym celem jest dostarczenie nowoczesnych i niezawodnych produktów, przy czym główna specjalizacja to zasilacze impulsowe w obudowie plastikowej przeznaczone dla szeroko rozumianej elektroniki konsumenckiej.

   Firma: Amicus Sp. z o.o.