wersja mobilna
Online: 436 Poniedziałek, 2018.01.22

Prezentacje

  Wentylatory firmy Sunon

  Powstała w 1980 roku na Tajwanie firma Sunon to czołowy światowy producent komponentów przeznaczonych do chłodzenia urządzeń elektronicznych. Produkuje między innymi wentylatory AC, DC, energooszczędne wersje EC oraz silniki do takich zastosowań. Oficjalnym dystrybutorem Sunon w Polsce, Rumunii i na Węgrzech jest firma Transfer Multisort Elektronik (TME).

   Firma: Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
   
  Szeroki wybór radiatorów firmy Mecc.Al w ofercie MCC

  Założona w 1996 roku włoska firma Mecc.Al jest jedną z siedmiu spółek należących do Profilglass, największej włoskiej grupy przemysłowej, działającej w branży wyrobów z aluminium. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji radiatorów i systemów chłodzenia dla przemysłu elektronicznego.

   Firma: Magazyn Centralny Centrum Sp. z o.o.
   
  Materiały termoprzewodzące w układach elektronicznych

  Ze względu na ciągle postępującą miniaturyzację urządzeń elektronicznych, a przez to rosnącą gęstość mocy w układach półprzewodnikowych, materiały termoprzewodzące stają się kluczowymi elementami zapewniającymi bezawaryjną pracę. Ich znaczenie rynkowe zwiększa się też za sprawą coraz większego znaczenia urządzeń mobilnych, gdzie koniecznie jest zapewnienie sprawnego odprowadzania ciepła przy niewielkich wymiarach i masie.

   Firma: BL elektronik - Firma Handlowo Usługowa
   
  Szybkozłącza do układów chłodzenia cieczą układów elektronicznych

  Systemy chłodzenia komponentów elektronicznych cieczą stają się coraz bardziej popularne. Gdyż stanowi trwały i wydajny sposób odprowadzenia dużych ilości ciepła w aplikacjach dużej mocy i o wysokim stopniu upakowania, a także złożonych systemach IT i sprzęcie medycznym. Jest to jednocześnie optymalny sposób chłodzenia w przypadku konieczności pogodzenia wielu wymagań związanych z koniecznością ograniczenia hałasu, zdolności do pracy w wysokich temperaturach otoczenia, małej ilości zajmowanego miejsca wraz z niezawodnym działaniem i minimalną wymaganą obsługą serwisową.

   Firma: Stäubli Łódź Sp. z o.o.
   
  GL Spectis 1.0 T Flicker do pomiaru tętnienia

  Projektanci i producenci oświetlenia LED w swojej codziennej pracy dążą do poprawy jakości światła, jego parametrów i bezpieczeństwa. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest kontrola produktów oświetleniowych, wymaga się wiarygodnych danych pomiarowych. Wprowadzane na rynek towary muszą odpowiadać europejskim standardom. Na te i wiele innych potrzeb odpowiada nowe rozwiązanie GL Optic.

   Firma: GL Optic
   
  CELJAR Elektronik - 15 lat doświadczenia w oświetleniu LED

  CELJAR Elektronik od ponad 22 lat zajmuje się montażem elementów elektronicznych, a od 15 lat montujemy podzespoły z elementami LED. Początkowo były to moduły do podświetleń reklamowych, a następnie różnego rodzaju źródła światła mające zastosowanie w oprawach oświetleniowych.

   Firma: CELJAR Elektronik
   
  Zasilanie do oświetlenia ledowego

  Nieodłącznym elementem każdej aplikacji opartej na diodach LED jest zasilacz impulsowy. Czy to skomplikowana latarnia uliczna, prosta w budowie elastyczna taśma LED, reklama świetlna np. w postaci liter przestrzennych (nazwy sklepów, logotypy marek) czy lampa w hali magazynowej - w każdym z tych źródeł światła jest zasilacz.

   Firma: MPL Power Elektro Sp. z o.o.
   
  Micros - kompleksowa oferta oświetlenia LED wysokiej klasy

  Atrakcyjność produktów opartych o technologię LED jest w obecnym czasie bardzo duża i stanowi coraz większą część branży oświetleniowej, dlatego że to rozwiązanie jest oszczędniejsze w użytkowaniu niż tradycyjne oświetlenie.

   Firma: Micros Sp. j. W. Kędra i J. Lic
   
  LED - technologia nowych możliwości

  Technologia LED znana jest od dawna, jednak postęp, jaki dokonał się w ostatnich latach, zdecydowanie zwiększył możliwości tego oświetlenia, a co za tym idzie zainteresowanie rynku. Wcześniejsze źródła światła, a więc żarówki lub świetlówki, były duże i niezbyt efektywne energetycznie. Zawsze zawierały wielkie klosze i odbłyśniki. Pojęcie płaskiej lampy było tożsame z plafonem pod sufitem i mało kto podejrzewał, że można chcieć więcej.

   Firma: Milar sp. z o.o.
   
  Technologia LED synonimem bezpieczeństwa i wydajności

  Systemy oświetleniowe projektowane specjalnie do użytku zewnętrznego muszą spełniać szereg rygorystycznych wymogów związanych z ich niezawodnością, odpornością, optymalnymi warunkami serwisowania oraz właściwym czasem eksploatacji. Ze względu na dobre wyniki w mierzonych funkcjonalnościach rozwiązania LED firmy Osram Opto Semiconductors są wybierane coraz częściej. Ich zastosowanie wpływa na oszczędność energii, zmniejszenie kosztów użytkowania, a także poprawę bezpieczeństwa.

   Firma: OSRAM Sp. z. o. o.