wersja mobilna
Online: 393 Poniedziałek, 2018.04.23

Prezentacje

  Efektywny nadzór nad pracą układów napędowych

  Silniki elektryczne są bardzo wrażliwe na jakość energii elektrycznej dostarczanej do nich, co sprawia, że muszą być nieustannie monitorowane pod kątem dostarczanej do nich mocy elektrycznej.

   Firma: Dacpol Sp. z o.o.
   
  Maus Electronics - Twój dostawca komponentów

  Wrocławska firma Maus Electronics jest obecna na polskim rynku od ośmiu lat. Od samego początku swoją działalnością wspiera polskich klientów ułatwiając im dostęp do oferty jednego z największych w świecie katalogowych dystrybutorów komponentów elektronicznych, amerykańskiej firmy Mouser Electronics.

   Firma: Maus Electronics Sp. z o.o.
   
  CBTG Technologie w pracy stawia na jakość

  CBTG Technologie to firma dystrybucyjna skupiająca się na obsłudze polskich producentów elektroniki i firm kontraktowych, którzy oczekują ponadstandardowej oraz elastycznej obsługi w zakresie dostaw elementów elektronicznych. Nadrzędnymi wartościami, którymi kieruje się kadra firmy, są szczerość, sumienność i zaufanie w kontaktach z klientami. W trakcie współpracy z kontrahentami, decyzje są podejmowane tak, aby tworzyć długoterminowe relacji oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

   Firma: CBTG Technologie
   
  e-Sklep Semicon - wygoda i szybkość

  Semicon, warszawski dystrybutor materiałów do elektroniki i komponentów elektronicznych oraz uznany producent urządzeń elektronicznych z własnymi liniami montażowymi i działem szablonów SMT, od wielu lat prowadzi sklep online. W zeszłym roku witryna przeszła generalny remont i od kilku już miesięcy działa w nowej odsłonie.

   Firma: Semicon Sp. z o.o.
   
  Wydajne konwertery DC-DC do aplikacji profesjonalnych

  Gaia Converter, francuski producent przetwornic DC-DC do pracy w najtrudniejszych warunkach środowiskowych i wymagających aplikacjach rozszerzył rodzinę konwerterów DC-DC o nową wersję MGDD-21 z dwoma izolowanymi od siebie napięciami wyjściowymi a także 155-watową jednostkę MGDS-155. Głównym obszarem zastosowań są rozproszone systemy zasilające.

   Firma: Eltronika
   
  Euro-Impex Marketing - Twój doświadczony dostawca komponentów

  Od 25 lat jesteśmy dystrybutorem automatyki oraz komponentów elektronicznych. Przez te lata tworzymy wizerunek naszej firmy jako profesjonalnej, rzetelnej oraz szybko obsługującej naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki i elektrotechniki, pneumatyki.

   Firma: Euro-Impex Marketing Sp. z o.o.
   
  Masters dostarczy zasilanie dla medycyny, kolei i oświetlenia LED

  W naszym otoczeniu jest coraz więcej urządzeń elektronicznych i ich cechą wspólną jest to, że każde z nich wymaga zapewnienia zasilania. W ofercie firmy Masters można znaleźć zasilacze o różnym przeznaczeniu i stopniu integracji: w obudowie, open frame, do LED, aż po przetwornice AC-DC i DC-DC.

   Firma: Masters Sp. z o.o.
   
  Zasilacze przemysłowe firmy Polwat

  Firma Polwat jest krajowym producentem szerokiej gamy przetwornic DC/DC, zasilaczy AC/DC oraz prostowników buforowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wciąż rozwijającemu się zespołowi projektowemu, charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klientów i realizuje różne nietypowe konstrukcje.

   Firma: Polwat
   
  Przegląd nowości zasilaczy w asortymencie Delta Electronics

  Delta Electronics to światowy lider w produkcji wszelkiego rodzaju zasilaczy impulsowych dla najbardziej poważanych marek na rynku przemysłowym, medycznym czy konsumenckim. Jednocześnie, korzystając ze swoich zasobów, wiedzy i doświadczenia, oferuje standardowe urządzenia pod własną marką, dzięki czemu każdy ma dostęp do najwyższej jakości urządzeń w konkurencyjnej cenie. Stała obustronna współpraca z dystrybutorami pozwala na ciągły rozwój i poszerzanie oferty o dopasowane do wymagań rynku urządzenia. Kilku z najważniejszych nowości przyjrzymy się poniżej.

   Firma: MPL Power Elektro Sp. z o.o.
   
  Arrow Electronics - szeroka oferta, najlepsze marki

  Arrow Electronics ma jedną z najszerszych na rynku ofert w zakresie zasilaczy AC/ DC oraz przetwornic DC/DC. Firma współpracuje z wieloma producentami, dzięki czemu jest w stanie proponować różne rozwiązania i dobierać zasilacze najlepiej odpowiadające wymaganiom klienta. Arrow ma jeden z największych magazynów komponentów na świecie i sprawny system logistyczny zapewniający szybką realizację zamówień, zarówno do prototypowania, jak i produkcji seryjnej. Dodatkową korzyścią współpracy z Arrow Electronics jest własna fabryka zasilaczy, projektująca rozwiązania szyte na miarę zgodnie z oczekiwaniami klienta oraz zapewniająca modyfikowane zasilacze seryjne.

   Firma: Arrow Electronics Poland