wersja mobilna
Online: 616 Czwartek, 2017.12.14

Prezentacje

  Projektować czy zlecać projektowanie - oto jest pytanie!

  Zaangażować własne zasoby, czy nawiązać współpracę z zewnętrznym wykonawcą? Dylemat zawarty w powyższym pytaniu coraz częściej pojawia się na drodze rozwoju wielu przedsiębiorstw, a odpowiedź nie jest jednoznaczna. Oczywiście, gdy firma nie ma wewnętrznych zasobów outsourcing jest jedynym rozwiązaniem. Co jednak, jeżeli je ma?

   Firma: Evatronix S.A.
   
  Nowoczesne rozwiązania produkcyjne do montażu THR, THT oraz SMT

  Koreański producent urządzeń do produkcji elektroniki wprowadza do swojej oferty kolejny produkt. MAI-H4 to urządzenie umożliwiające montaż SMT oraz THT dla wybranych aplikacji w jednym urządzeniu.

   Firma: SMT-TECH
   
  Nowa seria obudów na szynę DIN firmy Italtronic

  Obudowy na szynę DIN to niezwykle popularne na rynku rozwiązanie kierowane do obszaru przemysłowego, automatyki budynkowej i domowej. Ostatnio oferta Modulbox XTS została uzupełniona o obudowy o szerokości 1M. W artykule przypominamy serię Modulbox XTS Compact oraz prezentujemy uzupełnienie o szerokość 1M serii Modulbox XTS.

   Firma: APAR
   
  Symulacja elektromagnetyczna elementów ekranujących kuchenki mikrofalowej

  Drzwiczki kuchenki mikrofalowej stanowią część wnęki grzejnej oraz umożliwiają dostęp do jej wnętrza. Szczelność drzwiczek nigdy nie jest idealna, więc pole elektromagnetyczne wycieka z kuchenki, zakłócając pracę innych urządzeń elektrycznych lub powodując przekroczenia limitów bezpieczeństwa poziomów mocy mikrofal oddziałujących na człowieka. Konstrukcja kuchenki musi więc spełniać wymagania odpowiednich norm środowiskowych określających gęstości energii pola w określonej odległość od kuchenki z uwagi na narażenie osoby obsługującej, a także musi spełniać wymagania EMC. W artykule opisano użycie symulacji elektromagnetycznej do projektowania skutecznych elementów ekranujących kuchenki mikrofalowej, zapewniających spełnianie tych standardów.

   Firma: CST - Computer Simulation Technology AG
   
  Nowe jednofunkcyjne przekaźniki czasowe firmy Relpol

  Oferta przekaźników czasowych firmy Relpol została poszerzona o trzy nowe wykonania. Są to jednofunkcyjne przekaźniki czasowe przeznaczone do zastosowań w instalacjach niskiego napięcia oraz do pracy w prostych systemach i układach automatyki.

   Firma: Relpol S.A.
   
  Zastosowanie myjek ultradźwiękowych w przemyśle

  Zadaniem myjki ultradźwiękowej jest rozwiązanie podstawowych problemów, z jakimi zmagają się specjaliści różnych branż, w tym także elektronicy - usuwanie zabrudzeń powstałych w wyniku eksploatacji sprzętu elektronicznego oraz czyszczenie pozostałości poprodukcyjnych i po montażu, takich jak pasty lutownicze i topniki.

   Firma: Reeco
   
  Ex-Con - specjalizowany dostawca rozwiązań przemysłowych

  Firma Ex-Con należy do grupy kapitałowej Ex-Con-East GmbH istniejącej na rynku od 2001 roku. Od początku firma specjalizuje się w bezpośrednich i kompleksowych dostawach elementów z zakresu automatyki przemysłowej oraz elektroniki do krajów Europy Wschodniej. Głównymi klientami firmy są specjaliści w zakresie pomiarów, technologii produkcji, ochrony środowiska, energetyki, energii wiatrowej i słonecznej.

   Firma: Ex-Con Sp. z o.o.
   
  MDO4000C, czyli 6 przyrządów w jednym

  Modele z serii MDO4000C to pierwsze oscyloskopy z zintegrowanymi funkcjami wektorowego analizatora widma, analizatora protokołów, analizatora stanów logicznych, generatora arbitralnego oraz multimetru, które stanowią wyjątkowe rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie dni lub nawet tygodni pracy przy usuwaniu usterek. W artykule zaprezentowano ich charakterystykę i wskazano obszary aplikacyjne, w których mogą się one przydać w pracach konstrukcyjnych.

   Firma: Tespol Sp. z o.o.
   
  Euro-Impex Marketing - Twój doświadczony dostawca komponentów

  Od 24 lat jesteśmy dystrybutorem automatyki oraz komponentów elektronicznych. Przez te lata tworzymy wizerunek naszej firmy jako profesjonalnej, rzetelnej oraz szybko obsługującej naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki i elektrotechniki, pneumatyki.

   Firma: Euro-Impex Marketing Sp. z o.o.
   
  Komponenty dla automatyki i elektroniki: jakość, oferta i znakomity serwis

  Wrocławska firma Maus Electronics jest autoryzowanym przedstawicielem i partnerem znanego na całym świecie, w tym także i w Polsce, amerykańskiego dystrybutora katalogowego podzespołów elektronicznych - firmy Mouser Electronics. Mouser Electronics to wiodący i jeden z największych na świecie katalogowych dostawców podzespołów elektronicznych. Terminem tym określa się wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne wyróżniające się bardzo szeroką ofertą dostępnych komponentów, sięgającą nierzadko milionów różnych produktów.

   Firma: Maus Electronics Sp. z o.o.