wersja mobilna
Online: 766 Czwartek, 2017.11.23

Prezentacje

  Euro-Impex Marketing - Twój doświadczony dostawca komponentów

  Od 25 lat jesteśmy dystrybutorem automatyki oraz komponentów elektronicznych. Przez te lata tworzymy wizerunek naszej firmy jako profesjonalnej, rzetelnej oraz szybko obsługującej naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki i elektrotechniki, pneumatyki.

   Firma: Euro-Impex Marketing Sp. z o.o.
   
  Kompania Elektroniczna - kompetentny producent EMS

  Kompania Elektroniczna to wiarygodny i kompetentny partner biznesowy z branży EMS. Firma oferuje usługi montażu kontraktowego, produkcję obwodów drukowanych oraz usługi projektowania urządzeń po szeroką ofertę magazynową podzespołów. Naszym klientom proponujemy kompleksową ofertę, z jednym podmiotem odpowiedzialnym za całość usługi, bez konieczności martwienia się o szczegóły, o dogranie terminów i dobre rozplanowanie wszystkich zadań w czasie. Nasze biuro R&D daje klientom pewność, że zlecenie trafi w dobre ręce, począwszy od fazy projektu, na teście ECU kończąc. Obsługujemy zarówno szeroko pojęty segment rynku elektronicznego, jak i szereg branż nie elektronicznych takich jak meblarska, medyczna, oświetleniowa, AGD, reklamowa, itp. Sprowadzamy elementy elektroniczne bezpośrednio od producentów, realizując tzw. importy celowe pod projekt.

   Firma: Kompania Elektroniczna Sp. z o.o.
   
  Produkcja małoseryjna i prototypowa

  Rozwijający się w ostatnich latach w Polsce przemysł elektroniczny spowodował wzrost zapotrzebowania na urządzenia pozwalające uruchomiać produkcję w małej skali, a więc dla celów prototypowych lub małoseryjnych.

   Firma: SMT-TECH
   
  Zobacz nowe miniaturowe wyświetlacze na targach!

  W artykule pokazujemy kilka nowych małych wyświetlaczy dla urządzeń embedded, jakie pokazywane będą przez firmę Artronic na Automaticonie.

   Firma: Artronic Sp. j.
   
  Modułowe komputery panelowe zapewniają elastyczność

  Komputery przemysłowe IPC są powszechnie wykorzystywane w automatyce przemysłowej, systemach akwizycji danych i pokrewnych obszarach, gdzie ich duża wydajność oraz stosunkowo niska cena jest źródłem rynkowego powodzenia. Formalnie są to pecety, tyle że wzmocnione mechanicznie i środowiskowo. Gdy z kolei wymagania aplikacyjne są takie, że konieczne jest użycie nie tylko komputera, ale także dużego ekranu graficznego, najbardziej popularnym rozwiązaniem są komputery panelowe. One poza komputerem IPC zawierają w jednej obudowie także wysokiej jakości monitor.

   Firma: Advantech Poland Sp. z o.o.
   
  Kradex - polski producent obudów dla elektroniki

  Firma Kradex to istniejący na rynku od 1985 roku największy w Polsce producent obudów z tworzyw sztucznych. Dostarczamy produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów w konkurencyjnych cenach. Nasze obudowy zdobyły uznanie w takich branżach jak: elektroniczna, elektrotechniczna czy energetyczna. Z każdym rokiem rozbudowujemy ofertę dostosowaną do potrzeb rynku, w oparciu o zmieniające się wymogi naszych klientów. Dziś obsługujemy ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych.

   Firma: Kradex
   
  Maszczyk - kompleksowe technologie dla producentów elektroniki

  Maszczyk blisko 35 lat oferuje obudowy dla elektroniki, klawiatury membranowe oraz fronty foliowe i cieszące się dużym zainteresowaniem usługi frezowania, malowania, sitodruku czy tworzenia płytek dla elektroniki. Kontrolujemy cały cykl wykonawstwa - począwszy od projektowania, tworzenia formy wtryskowej poprzez obrabianie, na malowaniu lub nadruku skończywszy. W porozumieniu z klientem szukamy oszczędnych, ale i najlepszych rozwiązań technicznych. Gwarantujemy, że obudowa zostanie wykonana solidnie, estetycznie i na czas. Łączymy konkurencyjne ceny z szeroką ofertą i błyskawiczną dostępnością przy nowoczesnym wzornictwie i wysokiej jakości.

   Firma: Maszczyk s.c.
   
  Automatyka budynkowa oparta na przekaźnikach programowalnych firmy Relpol

  Koncepcja inteligentnego budynku bazuje na wykorzystaniu różnych urządzeń pracujących w budynku dla zapewnienia komfortu jego użytkowników oraz oszczędności energii. Szeroki dostęp komponentów automatyki budynkowej prowadzi do ich coraz częstszego stosowania. Należy jednak mieć na uwadze, że system automatyki budynkowej powinien być dostosowany indywidualnie do budynku oraz do sposobu jego użytkowania.

   Firma: Relpol S.A.
   
  Komponenty dla automatyki i elektroniki: jakość, oferta i znakomity serwis

  Wrocławska firma Maus Electronics jest autoryzowanym przedstawicielem i partnerem znanego na całym świecie, w tym także i w Polsce, amerykańskiego dystrybutora katalogowego podzespołów elektronicznych - firmy Mouser Electronics. Mouser Electronics to wiodący i jeden z największych na świecie katalogowych dostawców podzespołów elektronicznych. Terminem tym określa się wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne wyróżniające się bardzo szeroką ofertą dostępnych komponentów, sięgającą nierzadko milionów różnych produktów.

   Firma: Maus Electronics Sp. z o.o.
   
  EAE Elektronik - twórz z nami elektronikę

  EAE Elektronik to producent kontraktowy elektroniki, który działa na polskim rynku od 1998 roku. Firma specjalizuje się w produkcji seryjnej wysoko wyspecjalizowanych układów elektronicznych, realizując usługi zgodnie ze standardami IPC. EAE Elektronik wykonuje moduły, urządzenia i kompletne systemy dla wielu gałęzi przemysłu, m.in. dla motoryzacji, telekomunikacji i AGD. Wysoką jakość usług potwierdzają certyfikaty PN-EN ISO 9001:2009, IQNet oraz wdrożony w 2016 roku System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Atutem i źródłem rynkowego sukcesu jest wysoka jakość usług przy korzystnych cenach.

   Firma: EAE Elektronik Sp. z o. o.