wersja mobilna
Online: 565 Czwartek, 2017.11.23

Prezentacje

  Nowości w ofercie Conec na rok 2014

  W roku 2014 firma Conec wprowadzi do swojej oferty kilka modeli złączy, które będą stanowić uzupełnienie bogatej oferty elementów łączeniowych tej firmy. Z nazwą Conec niezmiennie kojarzy się wysoka jakość oraz indywidualne podejście do klienta. Do produkcji aktualnie kierowanych jest 13 nowych grup produktowych, z których 6 pierwszych anonsujemy poniżej.

   Firma: CONEC Polska Sp. z o.o.
   
  Multimetr laboratoryjny Agilent 34461A

  Czy można poprawić coś, co jest już doskonałe? Okazuje się, że tak, udowadnia to Agilent, wprowadzając do sprzedaży nowy model multimetru cyfrowego 34461A. Przyrząd ten jest następcą bardzo dobrze sprzedającego się i mającego świetne opinie użytkowników multimetru 34401A.

   Firma: AM Technologies Sp. z o.o. Sp. k.
   
  Kompania Elektroniczna - kompetentny producent EMS

  Kompania Elektroniczna to firma z dużym doświadczeniem rynkowym w branży EMS, oferująca klientom kompleksowe usługi w zakresie produkcji urządzeń elektronicznych, obejmujące wytwarzanie płytek obwodów drukowanych, usługi montażu elementów (SMD i THT) i szeroką ofertę magazynową podzespołów. Klientów wspomagamy także usługami projektowymi po to, aby mieli pewność, że zlecenie trafia w dobre ręce, począwszy od fazy projektu, na testach kończąc. Specjalizujemy się w produkcji średnio- i wielkoseryjnej, nie zaniedbując jednocześnie wykonań prototypowych.

   Firma: Kompania Elektroniczna Sp. z o.o.
   
  System bezprzewodowych przełączników przemysłowych o dużych możliwościach

  Każda instalacja zawiera gdzieś przełączniki, które pełnią funkcję wykonawczą, załączając odbiorniki oraz funkcję czujnikową, pracując w roli wskaźników pozycji i położenia. Ich wykorzystanie jest kłopotliwe szczególnie w przemyśle, gdzie trudne warunki środowiskowe i konieczność zapewnienia okablowania sprawiają czasem wiele problemów.

   Firma: Honeywell
   
  Kamera IP ze zintegrowanym serwerem wideo

  OPTOSOFT wprowadza na rynek autonomiczną kamerę produkcji firmy IDS Imaging Development Systems ze zintegrowanym serwerem wideo do zastosowań w dziedzinach kontroli procesu, logistyce i ITS. Kamera VSE IP oferuje wbudowany w przeglądarkę internetową, intuicyjny interfejs użytkownika o wcześniej niespotykanej łatwości użytkowania.

   Firma: OPTOSOFT Sp. z o.o.
   
  Urządzenia do produkcji elektroniki stworzone pod kątem krajowych przedsiębiorców

  Po zeszłorocznej premierze automatów montażowych z serii MR firmy Mirae, kolejny koreański producent wprowadza do swojej oferty nowe urządzenia. Firma TSM oferuje nową serię pieców lutowniczych, w tym urządzenia specjalne stworzone z myślą o małych i średnich firmach produkcyjnych w Polsce.

   Firma: SMT-TECH
   
  Produkty POE firmy Antaira

  Pomysł zasilania urządzeń z interfejsem Ethernet tym samym kablem, którym przesyłane są dane, pojawił się już w latach 90. ubiegłego wieku. Powstały wtedy opracowania własne takich firm, jak Cisco oraz Intel. Używanie protokołów, które nie są otwartymi standardami, zawsze wiąże się z wysokimi kosztami i problemami z kompatybilnością, dlatego w 1999 roku IEEE rozpoczęło prace nad standardem Power Over Ethernet.

   Firma: Antaira Technologies Sp. z o.o.
   
  Podzespoły elektroniczne dla automatyki

  Contrans TI zaprasza na seminaria, które poświęcamy nowościom w naszej ofercie. Skupimy się na wysokonapięciowych kondensatorach elektrolitycznych i aplikacjach przetwarzania energii oraz najnowszych rozwiązaniach układów zasilania diod LED. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego stoiska M-12, gdzie prezentujemy podzespoły półprzewodnikowe i pasywne do aplikacji przetwarzania energii, oświetlenia LED i automatyki.

   Firma: Contrans TI Sp. z o.o.
   
  Nowe rozwiązania złączy M12

  Firma HARTING wprowadza na rynek dwa nowe rozwiązania technologiczne dla złączy standardu M12. Nowe wykonania są lżejsze, szybsze w manipulacji i mają lepsze parametry od poprzednich wersji dzięki wykonaniu w technologii 3D MID (Molded Interconnect Device).

   Firma: HARTING Polska Sp. z o.o.
   
  Pojemnościowe panele dotykowe w ofercie Unisystemu

  Ekrany dotykowe stanowią obecnie podstawowy interfejs obsługi nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Są nie tylko estetyczne i ergonomiczne, ale też trwałe oraz higieniczne. Jednym z ich dostawców jest firma Unisystem, która stale poszerza swoją ofertę paneli dotykowych, zarówno standardowych, jak i przygotowywanych na zamówienie klienta.

   Firma: UNISYSTEM sp. z o.o.