wersja mobilna
Online: 570 Czwartek, 2017.11.23

Prezentacje

  Przekaźniki programowalne NEED - wyjścia tranzystorowe

  Tradycyjne przekaźniki elektromagnetyczne używane są od dziesięcioleci, ale jako ich alternatywne uzupełnienie stosowane są półprzewodniki. Dzisiaj praktycznie nie możemy wyobrazić sobie świata bez tranzystorów, układów scalonych, procesorów. Jednak w zależności od różnych wymagań, stosowane są zarówno przekaźniki tradycyjne, jak i półprzewodnikowe. Tak jest np. w automatyce - w sterownikach PLC, gdzie znajdują zastosowania obydwa rodzaje wyjść.

   Firma: Relpol S.A.
   
  Montaż kontraktowy - od zamówienia po wysyłkę do klienta

  Montaż kontraktowy podzespołów elektronicznych to obecnie szybko rozwijająca się gałąź przemysłu. Szeroki profil usług EMS obejmuje projektowanie, wytwarzanie, badanie pod kątem zgodności z wymaganiami prawnymi, dystrybucję oraz serwis podzespołów i urządzeń elektronicznych. Firma EAE Elektronik od wielu lat działa w obszarze montażu kontraktowego. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu realizuje usługi montażu powierzchniowego SMT oraz przewlekanego THT.

   Firma: EAE Elektronik Sp. z o. o.
   
  W jaki sposób odpowiednia konstrukcja i konfiguracja zasilacza awaryjnego UPS zapewnia najwyższą niezawodność i dostępność centrum danych?

  Dla wielu organizacji centrum danych stanowi element niezbędny do codziennego funkcjonowania. Koszty związane z brakiem dostępu do danych w wyniku awarii zasilania są wysokie i mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za minutę postoju. Zastosowanie zasilaczy awaryjnych UPS stanowi kluczowy element zapewnienia ciągłości pracy centrów danych.

   Firma: Delta Energy Systems (Poland) sp. z o.o.
   
  Wybrane złącza przemysłowe i akcesoria do połączeń kablowych

  Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi produktami przeznaczonymi do tworzenia systemów połączeń elektrycznych w przemyśle, na które składają się wyjątkowo odporne zarówno na uszkodzenia jak i czynniki środowiskowe złącza, dławnice kablowe oraz kompletny system tras kablowych ułatwiający prowadzenie okablowania.

   Firma: Ex-Con Sp. z o.o.
   
  BNS - komponenty dla firm OEM i służb utrzymania ruchu

  Jesteśmy przedsiębiorstwem dystrybucyjnym, którego specjalnością są dostawy elementów elektrotechnicznych i elektronicznych. Od 23 lat obsługujemy rodzimy przemysł - przez ten okres stworzyliśmy ofertę handlową obejmującą około 25 tys. różnych produktów, które stosowane są przez odbiorców z wielu branż.

   Firma: BNS sp. z o.o.
   
  Szeroki asortyment i natychmiastowa dostępność

  Wrocławska firma Maus Electronics jest autoryzowanym przedstawicielem i partnerem znanego na całym świecie, w tym także i w Polsce, amerykańskiego dystrybutora katalogowego podzespołów elektronicznych - firmy Mouser Electronics. Mouser Electronics to wiodący i jeden z największych na świecie katalogowych dostawców podzespołów elektronicznych. Terminem tym określa się wyspecjalizowane firmy dystrybucyjne wyróżniające się bardzo szeroką ofertą dostępnych komponentów, sięgającą nierzadko milionów różnych produktów.

   Firma: Maus Electronics Sp. z o.o.
   
  Kontrola jakości w procesie produkcji elektroniki

  W dzisiejszych czasach firmy produkujące urządzenia elektroniczne, oprócz wysokiej wydajności, szukają skutecznego sposobu kontrolowania procesu produkcyjnego dla technologii SMT, począwszy od poprawnego nakładania pasty lutowniczej przez montaż elementów, a skończywszy na procesie lutowania.

   Firma: SMT-TECH
   
  Podzespoły elektroniczne dla energetyki

  Contrans TI zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska 78 w hali A, gdzie prezentowane będą podzespoły pasywne i złącza do aplikacji przetwarzania energii, oświetlenia LED i automatyki.

   Firma: Contrans TI Sp. z o.o.
   
  Obudowy przeznaczone do strefy zagrożenia wybuchem

  Obudowy przeznaczone do pracy w warunkach zagrożenia wybuchem muszą spełniać wiele obostrzeń wynikających z dyrektywy ATEX 94/9/EC. Te z kolei przekładają się na różne metody przeciwdziałania powstawaniu zagrożenia.

   Firma: MERA EX Sp. z o.o.
   
  Har-flexicon - szybkie połączenie wtykowe

  Firma HARTING Technology Group przez cały czas rozwija ofertę złączy Har-flexicon przeznaczonych do montażu na płytkach drukowanych i zapewniających możliwość wygodnego przyłączania przewodów zasilających i sygnałowych w aplikacjach przemysłowych. Nowe opracowania z tej grupy przeznaczone są dla przewodów o większym przekroju poprzecznym oraz innych rastrach, dzięki czemu inżynier-projektant ma jeszcze większe możliwości wyboru.

   Firma: HARTING Polska Sp. z o.o.