wersja mobilna
Online: 493 Czwartek, 2017.12.14

Prezentacje

  Laboratorium Badawcze i Wzorcujące

  Laboratorium Badawcze i Wzorcujące, działające w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o., oferuje wykonywanie badań EMC urządzeń lub systemów elektronicznych, wzorcowanie wyposażenia badawczego do badań EMC, a także badania oddziaływań klimatycznych, wytrzymałości mechanicznej i bezpieczeństwa użytkowania urządzeń.

   Firma: Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o.
   
  Renex - twój dostawca technologii produkcji

  Renex jest jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Sukcesywnie poszerzając ofertę oraz przyczyniając się do sukcesów klientów, firma osiągnęła znaczącą pozycję, stając się cenioną w branży elektronicznej.

   Firma: Renex
   
  Pomiary kompatybilności EMC w przemyśle lotniczym

  Na co dzień otoczeni jesteśmy urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi emitującymi pola elektromagnetyczne, przez co konieczne jest ich testowanie pod względem niezawodności i bezpieczeństwa użytkowania. Badania te są istotne również dlatego, aby zagwarantować, że urządzenia będą działały sprawnie w otoczeniu innego, oddziałującego na nie sprzętu. Aby to zagwarantować muszą one spełniać normy i wymogi ściśle określone w przepisach dla danej grupy produktów, a także te związane z warunkami i obszarami ich eksploatacji.

   Firma: Helmar Jacek A. Dobrowiecki
   
  Systemy pomiarowe firmy Dewetron

  Dewetron jest międzynarodowym dostawcą sprzętu do przetwarzania danych pomiarowych i dostawcą niestandardowych rozwiązań systemowych dla wszystkich obszarów badań i rozwoju, produkcji i dystrybucji urządzeń o wysokiej precyzji działania oraz do wspomagania komputerowych badań i pomiarów urządzeń elektronicznych.

   Firma: Tespol Sp. z o.o.
   
  BNS - twój kompleksowy dostawca

  BNS to firma specjalizująca się w sprzedaży podzespołów i elementów elektrotechnicznych, elektronicznych oraz wyrobów automatyki. Mamy 23 lat doświadczenia w branży, co pozwoliło nam stworzyć bogatą ofertę handlową dostosowaną do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców. Mamy także duże grono stałych i wiernych klientów zadowolonych z naszych usług.

   Firma: BNS sp. z o.o.
   
  Obudowy przeznaczone do strefy zagrożenia wybuchem

  W rejonach występowania atmosfery wybuchowej obowiązują specjalne zalecenia bezpieczeństwa, nakazujące stosowanie osprzętu posiadającego specjalne aprobaty. Obudowy przeznaczone do pracy w warunkach zagrożenia wybuchem muszą spełniać wiele obostrzeń wynikających z dyrektywy ATEX 94/9/EC. Te z kolei przekładają się na różne metody przeciwdziałania powstawaniu zagrożenia.

   Firma: Mera ZB Sp. z o.o.
   
  Automaty pick & place do montażu oświetlenia LED

  Rynek oświetlenia na całym świecie ewoluuje, tradycyjne rozwiązania w coraz większym stopniu ustępują miejsca oświetleniu wykorzystującym diody LED dużej mocy. Trend ten widać w zakresie sprzętu technologicznego do produkcji elektroniki, czego doskonałym przykładem może być oferta koreańskiego producenta Mirae, który zdecydował się na dodanie do swojej oferty specjalnej serii maszyn do produkcji oświetlenia LED.

   Firma: SMT-TECH
   
  Elproma Elektronika - Twój dostawca nowoczesnych technologii

  Elproma Elektronika istnieje od 1992 roku i jest głównym dostawcą przełączników i złączy na rynku polskim, a od ponad 10 lat producentem urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych GSM/GPRS. Firma dysponuje ofertą pozwalającą swobodnie dopasować wybrane elementy do potrzeb projektu, zaoszczędzając tym samym licznych kłopotów z adaptacją rozwiązań do tego, co oferuje powszechnie rynek w Polsce.

   Firma: Elproma Elektronika Sp. z o.o.
   
  Przekaźniki NEED w sieci Modbus

  NEED to opracowany w firmie Relpol przekaźnik programowalny, który może zastąpić skomplikowane instalacje przekaźnikowe lub stycznikowe. Urządzenie jest swobodnie programowalne, co oznacza, że w dowolnym czasie można korygować, zmieniać istniejący program w pamięci sterownika bez zmiany układów peryferyjnych całego sterowania, co w przypadku tradycyjnego sterowania praktycznie było niemożliwe.

   Firma: Relpol S.A.
   
  Nowe podzespoły dzięki nanotechnologii

  Contrans TI zaprasza na seminarium, które poświęcimy nowościom w naszej ofercie. Skupimy się na najnowszych rozwiązaniach opartych na nanokrystalicznych materiałach magnetycznych i aplikacjach przetwarzania energii.

   Firma: Contrans TI Sp. z o.o.