wersja mobilna
Online: 629 Czwartek, 2017.11.23

Prezentacje

  Przegląd przekaźników do nadzoru prądu firmy Relpol

  Przekaźniki do nadzoru prądu to kolejna grupa urządzeń kontrolno-sterujących, oprócz przekaźników do nadzoru napięcia, kontroli faz, zaniku napięcia oraz asymetrii, które są w ofercie firmy Relpol. Pozwalają one na stosunkowo prostą kontrolę prądu płynącego w obwodzie i jednocześnie informują o sytuacjach niepożądanych lub awaryjnych. Poniżej prezentujemy ich możliwości i główne funkcje.

   Firma: Relpol S.A.
   
  Konwertery DC-DC o zakresie napięć wejściowych 12:1

  Nowe konwertery DC-DC z serii MGDDI-20 o bardzo szerokim zakresie napięć wejściowych przeznaczone są głównie do zastosowań aplikacjach przemysłowych i w transporcie szynowym. Mogą one pracować z napięciem wejściowym zawierającym się w zakresie 12-160 V dzięki czemu nadają się do współpracy z praktycznie wszystkimi spotykanymi na rynku napięciami baterii akumulatorów lub stałoprądowych szyn zasilających (24, 36, 48, 72, 96, 110 i 125 V). Co więcej, unikalna topologia konwersji energii opracowana przez firmę Gaia zapewnia w takich warunkach wysoką sprawność przetwarzania rzędu 90%.

   Firma: Eltronika
   
  Wkrocz w nową erę inspekcji optycznej z mikroskopami wideo Ash Vision

  We współczesnej elektronice prym wiedzie miniaturyzacja, co sprawia że wymogiem jest stosowanie najnowszych technologii w dziedzinie rozwiązań wizyjnych. Wszelkie prace, czy czynności inspekcyjne wymuszają użycie mikroskopu, aby nie pominąć żadnych szczegółów. Czasy układów elektronicznych w rozmiarach, w których nieuzbrojone oko zauważyło większość detali, odeszły w niepamięć. Postęp technologiczny wymaga coraz nowszych narzędzi pracy, bez których nie można się obejść.

   Firma: SMT-TECH
   
  Nowoczesny falownik solarny kluczowym elementem wydajnej instalacji fotowoltaicznej

  Firma Delta jako globalny lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu zarządzania energią i ciepłem wprowadza na rynek europejski falowniki solarne nowej generacji z serii RPI. Ta nowa seria beztransformatorowych trójfazowych falowników solarnych skierowana jest do każdego rodzaju instalacji fotowoltaicznych, zaczynając od małych przydomowych instalacji kończąc na instalacjach w skali przemysłowej. Wyróżniającą cechą falowników RPI jest wysoka sprawność, sięgająca 98,3% dla jednostek RPI M6A, M8A i M10A oraz 98,4% dla M15A, M20A. Na szczególną uwagę zasługuje model RPI M50A, przeznaczony dla dużych instalacji fotowoltaicznych, którego sprawność sięga nawet do 98,6%.

   Firma: Delta Energy Systems (Poland) sp. z o.o.
   
  Yamaha wprowadza na rynek trzy nowe urządzenia do produkcji elektroniki

  Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na wysokiej klasy elastyczne i modularne rozwiązania technologiczne do montażu elektroniki, Renex - dystrybutor firmy Yamaha w Polsce, wprowadza do oferty nowe urządzenia. Poniższy artykuł pokrótce przedstawia zalety nowego automatu pick & place YSM20 oraz AOI 3D.

   Firma: Renex
   
  Oscyloskopy klasy popularnej z pojemnościowym ekranem dotykowym i wyzwalaniem Zone Trigger

  W styczniu 2015 roku na rynku pojawiły się nowe oscyloskopy InfiniiVision 3000T X-Series firmy Keysight Technologies. Seria obejmuje modele DSO i MSO (Mixed Signal Oscilloscope) oferujące możliwość intuicyjnego wyzwalania na ekranie graficznym. Są to pierwsze na rynku oscyloskopy klasy popularnej wyposażone w pojemnościowe ekrany dotykowe i funkcję wyzwalania dotykowego (strefowego) realizowaną sprzętowo. Funkcja ta znacząco zwiększa użyteczność tej aparatury, pozwalając sprostać zaawansowanym scenariuszom wyzwalania, będącym dotąd wyzwaniem dla inżynierów, pomagając szybciej i skuteczniej rozwiązać napotykane problemy.

   Firma: AM Technologies Sp. z o.o. Sp. k.
   
  Bocube - nowa seria innowacyjnych obudów firmy Bopla

  Wyjątkowa, innowacyjna, wszechstronna - tymi słowami firma Bopla opisuje jedną z serii swoich obudów o nazwie Bocube. Jej znakami charakterystycznymi jest aż 11 dostępnych rozmiarów, które z użyciem standardowych akcesoriów dają 66 możliwych wersji ściśle dopasowanych do potrzeb klienta.

   Firma: Ex-Con Sp. z o.o.
   
  Elcad Technology rozszerza profil działalności o usługi montażu kontraktowego

  Firma Elcad Technology z Żywca jest w krajowej branży elektronicznej często postrzegana jako producent odbiorników cyfrowych. Dotychczasowo firma była ukierunkowana na projektowanie i produkcję całej gamy odbiorników telewizji cyfrowej DVB oraz IP. Aktualnie w jej ofercie znajdują się dekodery telewizji naziemnej DVB-T, kablowej DVB-C oraz satelitarnej DVB-S2.

   Firma: Elcad Technology Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
   
  Essemtec przedstawia wielofunkcyjne centrum SMT typu 3-w-1 Paraquda na targach Automaticon

  Podczas nadchodzących targów Automaticon 2015 w Warszawie w dniach 17-20 marca 2015 roku, Essemtec, szwajcarski producent systemów do montażu elementów elektronicznych, zaprezentuje wielokrotnie nagradzany automat Paraquda. Essemtec jest pierwszym producentem, który opracował zintegrowany system produkcyjny SMT umożliwiający podawanie pasty lutowniczej i/lub kleju oraz montaż komponentów w jednej maszynie.

   Firma: Essemtec Polska
   
  Euro-Impex Marketing - twój doświadczony dostawca komponentów

  Od 24 lat jesteśmy dystrybutorem automatyki oraz komponentów elektronicznych. Przez te lata tworzymy wizerunek naszej firmy jako profesjonalnej, rzetelnej oraz szybkiej obsługi naszych klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży z zakresu elektroniki, automatyki, mechaniki i elektrotechniki.

   Firma: Euro-Impex Marketing Sp. z o.o.