Informator Rynkowy Elektroniki 2023

Największe źródło informacji dla polskiego rynku elektroniki

IRE 2023 to unikatowa na rynku polskim publikacja zawierająca cztery działy tematyczne:
  • Produkcja urządzeń elektronicznych
  • Podzespoły elektroniczne
  • Komponenty automatyki przemysłowej
  • Aparatura pomiarowa

Na 300 stronach znajdują się informacje niezbędne dla osób odpowiedzialnych za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Informator to też aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych w branży. W roczniku znajdują się również opisy bieżącej oferty dostawców branżowych i indeksy będące kompleksowymi wykazami rodzaju prowadzonej działalności oraz kontaktów teleadresowych.

Wydanie polecamy zarówno menadżerom i kadrze zarządzającej, jak też inżynierom konstruktorom oraz pracownikom działów zaopatrzeniowych firm działających w polskim sektorze rynku elektroniki.

Przejrzysta i wyczerpująca prezentacja ofert ułatwia porównanie firm i wybór najlepszego dostawcy poszukiwanych rozwiązań.

Wraz z IRE 2023 otrzymasz również darmowy newsletter branżowy. *) Cyfrowe wydanie miesięcznika jest również bezpłatne.
Pobierz publikację
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AVT Korporacja Sp. z o.o. moich danych osobowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych przez AVT Korporacja Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie Zaufanych Partnerów firmy. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.