Informator Rynkowy Elektroniki 2024

Największe źródło informacji dla polskiego rynku elektroniki

Wydanie polecamy zarówno menadżerom i kadrze zarządzającej, jak też inżynierom konstruktorom oraz pracownikom działów zaopatrzeniowych firm działających w polskim sektorze rynku elektroniki.

Przejrzysta i wyczerpująca prezentacja ofert ułatwia porównanie firm i wybór najlepszego dostawcy poszukiwanych rozwiązań.

Wraz z bezpłatnym wydaniem IRE 2024 otrzymasz również darmowy newsletter branżowy. *) Cyfrowe wydanie miesięcznika jest również bezpłatne.
Pobierz publikację
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AVT Korporacja Sp. z o.o. moich danych osobowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych wysyłanych przez AVT Korporacja Sp. z o.o. w imieniu własnym oraz na zlecenie Zaufanych Partnerów firmy. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

IRE 2025 - Konto firmowe ElektronikaB2B.pl

Całoroczna promocja z nową edycją informatora oraz portalu branży elektroniki
Opracowujemy nowe wydanie Informatora Rynkowego Elektroniki na 2025 rok, które prenumeratorzy magazynu Elektronik i inni odbiorcy otrzymają w lutym. Będzie ono również dystrybuowane przez cały 2025 rok podczas wydarzeń branżowych. Wraz z wydaniem materiały publikowane są na portalu ElektronikaB2B.pl.
ZOBACZ POPRZEDNIE WYDANIE
Merytoryczny, sprawdzony informator IRA
Merytoryczny,
sprawdzony
informator IRE

IRE to unikatowa na rynku polskim publikacja zawierająca cztery działy tematyczne:

  • Produkcja urządzeń elektronicznych
  • Podzespoły elektroniczne
  • Komponenty automatyki przemysłowej
  • Aparatura pomiarowa

Na 300 stronach znajdują się informacje niezbędne dla osób odpowiedzialnych za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Informator to też aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych w branży. W roczniku znajdują się również opisy bieżącej oferty dostawców branżowych i indeksy będące kompleksowymi wykazami rodzaju prowadzonej działalności oraz kontaktów teleadresowych.

Merytoryczny, sprawdzony informator IRA
Popularny
w branży portal
ElektronikaB2B.pl

Portal ElektronikaB2B.pl to źródło informacji dla przedstawicieli krajowych i zagranicznych firm oraz instytucji związanych z branżą elektroniczną. Wraz z cyklicznym newsletterem pełni nie tylko rolę informacyjną, ale również posiada szereg funkcji b2b ułatwiających komunikację i kontakty pomiędzy firmami w branży. Nowa, responsywna wersja zawiera przebudowany katalog produktów i firm. Całość zapewnia możliwość efektywnej promocji online i wysoki poziom widoczności w wyszukiwarkach internetowych.

Trzy kompleksowe pakiety reklamowe
W celu zaprezentowania oferty produktów i usług oraz najlepszego dotarcia do klientów proponujemy trzy atrakcyjne cenowo pakiety obejmujące (zależnie od wersji): publikację strony prezentacyjnej w IRE, wpisu do katalogu na portalu branżowym ElektronikaB2B.pl i wiele innych form promocyjnych.
Merytoryczny, sprawdzony informator IRE
PODSTAWOWY
Merytoryczny, sprawdzony informator IRE
KORZYSTNY
NAJLEPSZY
ANKIETA IRE 2025

Szanowni Państwo

Tworzymy nową edycję Informatora Rynkowego Elektroniki, który wydany zostanie w lutym 2025. Prosimy o wypełnienia ankiety – informacje w niej zawarte posłużą do stworzenia wpisu tabelarycznego w publikacji i znajdą się na stronie ElektronikaB2B.pl.

Wypełnioną ankietę prosimy odesłać na adres ire@elektronikaB2B.pl

POBIERZ ANKIETĘ
Termin przysyłania wypełnionych ankiet: 30 listopada 2024