Nasze publikacje

 
Elektronik to wiodący na polskim rynku magazyn dla menadżerów i inżynierów elektroników. Wraz z portalem ElektronikaB2B.pl oraz informatorem IRE stanowi kompleksowe źródło informacji dla profesjonalistów związanych z branżą elektroniki.
Okładka Elektronika

Dostępne także w

app-store google-play

Elektronik

Elektronik to polski branżowy miesięcznik poświęcony elektronice profesjonalnej. Pismo ukazuje się na rynku nieprzerwanie od 1997 roku i adresowane jest do polskich konstruktorów, menedżerów, naukowców i handlowców z branży. Redakcja magazynu Elektronik stawia sobie za cel informowanie czytelników o wszystkich najważniejszych nowościach rynkowych, zarówno po stronie podzespołów, technologii, aplikacji jak również gospodarki. Miesięcznik czytają pracownicy wszystkich polskich firm elektronicznych, dociera także do instytutów i uczelni oraz organizacji i stowarzyszeń związanych z elektroniką i automatyką. Elektronik skupia wokół siebie lobby polskiej elektroniki, służy mu informacją i przyczynia się do rozwoju oraz osiągnięć branży elektronicznej.


WERSJE MAGAZYNU

  • Tradycyjna
  • Elektroniczna
  • Tabletowa

ElektronikaB2B.pl

Portal ElektronikaB2B.pl to źródło informacji dla przedstawicieli krajowych i zagranicznych firm oraz instytucji związanych z branżą elektroniczną. Portal pełni nie tylko rolę informacyjną, ale również posiada szereg funkcji b2b ułatwiających komunikację i kontakty pomiędzy firmami w branży. Katalog firm to okazja do przedstawienia firmy w środowisku branżowym, umożliwiając proste dotarcie do zainteresowanych klientów. W portalu publikowane są obszerne raporty rynkowe, wywiady z przedstawicielami firm, kalendarium, oraz katalog firm i produktów stanowiący jedyne tak merytoryczne i wyczerpujące źródło informacji dla polskiego przemysłu elektronicznego. Wraz z portalem wydawany jest też codzienny newsletter branżowy.


Okładka IRE

Informator Rynkowy Elektroniki (IRE)

IRE to kompleksowe opracowanie zawierające analizy rynku przedstawiające najważniejszych dostawców działających w branży. Indeksy oraz przejrzysta i wyczerpująca prezentacja ofert ułatwia klientom firm porównanie i wybór najlepszych poszukiwanych rozwiązań. Informator postrzegany jest jako pomocne narzędzie m. in. przez osoby odpowiedzialne za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Publikacja jest dobrze wycelowaną formą prezentacji przedsiębiorstwa, która umacnia jego wizerunek i markę na rynku. Prace nad rocznikiem rozpoczynamy jesienią a dystrybucję rozpoczynamy po nowym roku. Kolportowany jest jako bezpłatny dodatek do magazynu Elektronik oraz dostarczany na targi, seminaria, szkolenia firmowe. Producentom i dystrybutorom proponujemy bardzo skuteczną całoroczną kampanię promocyjną w katalogu i Internecie.