Covid-19
Wraz z drugą falą pandemii w stosunku
do wielu ważnych imprez targowych wkradła się niepewność, czy zostaną przeprowadzone,
wynikająca z możliwości pojawienia się lokalnych ognisk zakażeń oraz zaostrzenia restrykcji. Organizatorzy wkładają wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają oni pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Z tych przyczyn zalecamy, na krótko przed wyjazdem na daną imprezę,
sprawdzenie na jej oficjalnej stronie, czy nie została ona odwołana lub zamieniona na wersję online.

Energetab 2010

| Targi krajowe

Energetab 2010

Termin: 14-16 Września 2010
Miejsce: Bielsko-Biała
Informacje dodatkowe:

W organizowanych już po raz 23. Targach ENERGETAB weźmie udział ok. 600 firm z Polski oraz kilkunastu krajów Europu i Azji, w tym także firmy zgrupowane w sektorach: hiszpańskim i szwajcarskim. Spośród nich ok. 90 ekspozycji zlokalizowanych będzie w nowo otwartej hali wielofunkcyjnej. Wśród wystawców nie zabraknie wiodących przedstawicieli branży elektrotechnicznej i energetycznej, jak na przykład: ABB, Apator Control, Arvea, Belos-PLP, Cantoni, Elektrobudowa, Elektromontaż, Elkomtech, Eltel Networks, Energoaparatura, Energopomiar, Europoles, Jean Mueller, Medcom,Mikronika,Nexans, Phoenix Contact, PKP Energetyka, PSE- Operator, Relpol, Siemens, Schreder, Tauron, Tele-Fonika,ZPUE.

Zaprezentują oni swoje najnowsze aparaty, urządzenia czy technologie dla energetyki, która planuje w najbliższych latach znaczne inwestycje, zarówno w sektorze wytwarzania jak i w sieciach przemysłowych i dystrybucyjnych.

Więcej informacji: www.ziad.bielsko.pl/energetab