Arrow Multisolution Day 2018

| Konferencja | Warszawa

Arrow Electronics - światowy lider sprzedaży w branży elektronicznej, dostawca kompleksowych rozwiązań technologicznych – pragnie zaprosić Państwa na Arrow Multisolution Day 2018, który odbędzie się 25 września 2018r. na stadionie narodowym PGE.

Arrow Multisolution Day 2018

W wystawie udział weźmie ponad 30 dostawców z branży, którzy zaprezentują swoje portfolio. Każdy z producentów będzie mieć swoje stanowisko, przy którym będzie można zapoznać się z nowinkami i najlepszymi rozwiązaniami dla Twojego biznesu.

Ponadto zaprezentowane zostaną dywizje Arrow takie jak Arrow IOT wraz z Arrow-Connect oraz Arrow Digital, Arrow Integrated Solutions (AIS), Arrow Enterprise Computing Solutions (ECS), Arrow Sustainable Technology (S-Tech) i Aspen-core.

Agenda zawiera 4 seminaria prowadzone przez Arrow, które skupione będą na następujących tematach - IOT, Internet Security, Power Solutions, Sensors Technology. Dodatkowo przewidziane są 2 warsztaty hands on (Arrow Connect and IOT Security).

Uczestnictwo jest w pełni darmowe, przewidziany jest lunch, przekąski i napoje. Proszę poinformuj kolegów z branży, zaproś swoich klientów, pomóż nam sprawić, aby ten dzień był jak najciekawszym doświadczeniem dla każdego uczestnika.