Covid-19
Wraz z drugą falą pandemii w stosunku
do wielu ważnych imprez targowych wkradła się niepewność, czy zostaną przeprowadzone,
wynikająca z możliwości pojawienia się lokalnych ognisk zakażeń oraz zaostrzenia restrykcji. Organizatorzy wkładają wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają oni pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Z tych przyczyn zalecamy, na krótko przed wyjazdem na daną imprezę,
sprawdzenie na jej oficjalnej stronie, czy nie została ona odwołana lub zamieniona na wersję online.

IFA - Targi Elektroniki Konsumenckiej

- | Targi zagraniczne | Berlin (Niemcy)

IFA to jedna z największych i najważniejszych imprez targowych z pogranicza biznesu, nauki, handlu i produkcji. Od 1926 roku wiodący producenci elektroniki konsumenckiej nieprzerwanie prezentują tu premierowe produkty, najnowocześniejsze technologie, innowacje i trendy. W tym roku targi zaplanowano w dniach 6-11 września.

IFA - Targi Elektroniki Konsumenckiej

Zakres imprezy obejmuje tak szerokie spektrum tematów, produktów i rozwiązań, jak: odbiorniki telewizyjne, Blu-Ray, kino domowe, nagrywarki, wyświetlacze, sprzęt audio, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych, tablety, smartfony, fotografia cyfrowa, telekomunikacja, kable, anteny, urządzenia nadawcze i odbiorcze, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywka i media informacyjne, gry, duży i mały sprzęt AGD, elektryczne systemy ogrzewania, działy poświęcone elektronicznym czytnikom książek oraz technologiom świata Apple (wszystko dla i-Phonów i i-Padów) i wiele innych.

Ważnym elementem tego sześciodniowego wydarzenia jest IFA Next, czyli przestrzeń do prezentacji dokonań startupów, laboratoriów badawczych, uniwersytetów i firm rynkowych, pracujących nad pomysłami i produktami w dziedzinie elektroniki użytkowej oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

W programie znajdzie się również, już po raz czwarty, IFA Global Markets, czyli zlokalizowane w samym centrum Berlina specjalne miejsce spotkań B2B dla producentów, dystrybutorów i sprzedawców detalicznych – zarówno tych z górnej półki, jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę w świecie elektroniki i biznesu.