Electronic Displays - konferencja na temat technologii wyświetlania

- | Konferencja | Norymberga (Niemcy)

W dniach 27-28 lutego odbędzie się w Norymberdze 33. konferencja Electronic Displays, poświęcona technologiom elektronicznego wyświetlania. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad pięciuset ekspertów, uczestniczących w ponad czterdziestu prezentacjach.

Electronic Displays - konferencja na temat technologii wyświetlania

Konferencja jest forum dla innowacyjnych pomysłów, rozwiązań i projektów, a także najnowszych informacji na temat technologii elektronicznych wyświetlaczy, ich pomiarów, ocen i optymalizacji wydajności ich działania. Grupę docelową wydarzenia tworzą przede wszystkim: inżynierowie, użytkownicy, konstruktorzy, dystrybutorzy, menedżerowie, konsultanci i producenci związani z branżą zaawansowanych elektronicznych wyświetlaczy i współpracujących z nimi aplikacji.

Specjalny nacisk zostanie tym razem położony na wyświetlacze samochodowe, nowe technologie wyświetlania i optymalizacje dla aplikacji. Przewidziano również prezentacje z wykorzystaniem ekranów dotykowych, rozmaitych interfejsów, e-papieru oraz rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej.