Altium Designer Projektowanie PCB szkolenie kompleksowe

- | Szkolenie | Bielsko-Biała | Siedziba Computer Controls

Computer Controls Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Altium i oferuje profesjonalne warsztaty, treningi i seminaria, wspierając wysiłki przedsiębiorstw w osiąganiu wysokiej pozycji na burzliwym i konkurencyjnym rynku. Dysponujemy doborową kadrą, dużym kapitałem wiedzy i wieloletnim doświadczeniem w branży elektronicznej. Robimy wszystko, aby świadczone przez nas usługi były innowacyjne, na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma kojarzyła się wszystkim z profesjonalizmem, doświadczeniem i rzeczywistą troską o klienta. Działamy elastycznie, szybko i efektywnie.

Altium Designer Projektowanie PCB szkolenie kompleksowe

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę szkoleń otwartych, zamkniętych i konsultacji.
Szkolenia realizowane w systemie otwartym przygotowywane są głównie jako warsztaty, w których udział może wziąć każdy zainteresowany daną tematyką.

Ideą szkoleń otwartych jest pogłębianie wiedzy, rozwijanie umiejętności, a także wymiana doświadczeń uczestników.
Szkolenia zamknięte oferowane są na konkretne zapotrzebowanie klientów
i dostosowywane do specyfiki firmy oraz aktualnych potrzeb uczestników.

Altium Designer - Projektowanie PCB kurs kompleksowy

Jest przeznaczony dla użytkowników, którzy są zaznajomieni z programem Altium Designer, pracowali bądź pracują na nim (w bieżącej lub w poprzednich wersjach), chcą rozszerzyć swoją wiedzę, bądź zamierzają wykorzystywać go profesjonalnie.

Omawiane są zagadnienia obejmujące cały proces tworzenia płytki PCB - od schematu, poprzez projektowanie PCB, na generacji danych wyjściowych kończąc - w formie niezbędnej do jego skutecznego wykorzystania w pracy.