Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Energetab 2020 - Energetyczne Targi Bielskie

- | Targi krajowe | Bielsko-Biała

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego - miejsce jednych z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. W tym roku odbędą się po raz 33.

Energetab 2020 - Energetyczne Targi Bielskie

Na ubiegłorocznych targach zaprezentowało swoje produkty 726 wystawców nie tylko z Polski, ale i 24 krajów Europy, Azji i USA. Teren wydarzenia obejmuje ponad 35 tys. m² powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz otwartych przestrzeniach, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB z roku na rok potwierdzają swoją rangę i niekwestionowaną wysoką pozycję w wydarzeniach branży energetycznej – są największymi i najliczniej odwiedzanymi targami w Polsce w tej dziedzinie. Tematyka wystawowa dotyczy następujących obszarów:

  • przesyłu, dystrybucji oraz rozdziału energii elektrycznej i cieplnej;
  • wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej;
  • elektrotechniki i elektroniki przemysłowej.

W tym roku organizatorzy ponownie udostępnią wystawcom Strefę Praktycznych Pokazów (SPP) – Ośrodka Doskonalenia Zawodowego ZIAD, dającą możliwość lepszego zaprezentowania zwiedzającym targowych produktów i usług.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie