Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Targi ITM Industry Europe

- | Targi krajowe | Poznań

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w terminie 31 sierpnia – 3 września 2021 r., w formule stacjonarnej oraz online. Imprezie, kompleksowo prezentującej ofertę polskiego i światowego przemysłu, zgodną z ideą Przemysłu 4.0, towarzyszyć będzie kongres Industry Next. The New Reality.

Targi ITM Industry Europe

To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że poznańskie targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

W tym roku uzupełnieniem imprezy będzie kongres Industry Next. The New Reality, zaplanowany na 1 i 2 września. To innowacyjny projekt promujący globalny rozwój Przemysłu 4.0, również z uwzględnieniem rozwiązań związanych z pandemią.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie