Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

3D Solutions - targi druku i skanu 3D

- | Targi krajowe | Poznań

Czterodniowe wydarzenie 3D SOLUTIONS po raz kolejny odbędzie się w trakcie trwania największych targów technologii przemysłowych ITM Industry Europe. Impreza organizowana w sercu Wielkopolski, będzie znakomitym przedsięwzięciem informacyjno-edukacyjnym, jak i doskonałą okazją do zawierania transakcji handlowych dla producentów i potencjalnych kontrahentów.

3D Solutions - targi druku i skanu 3D

Ogromnym atutem targów jest możliwość dotarcia do odbiorców branżowych i klientów indywidualnych oraz połączenie w jednym miejscu świata nauki i biznesu. Uczestnictwo w poznańskim przedsięwzięciu zapewnia możliwość promocji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz innowacyjnych produktów, a także pozwala na twórczą wymianę idei i doświadczeń oraz owocne dyskusje. Targi 3D SOLUTIONS to idealne miejsce dla każdego zainteresowanego poznaniem branży wydruków przestrzennych, rozwojem własnym oraz firmy.

Targi 3D Solutions obejmą następujące obszary tematyczne:

  • Drukarki 3D:Termoplasty w żyłce: FDM/FFF
    - Żywice światło utwardzalne: SLA, DLP, Polyjet
    - Technologie proszkowe: CJP, Binder jetting, SLS, SLM/DMLS, EBM, MJF
  • Skanery 3D
  • Usługi druku i skanu 3D
  • Wirtualizacja procesów technologicznych

 

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie