Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

XXIX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH

- | Targi krajowe | Kielce

Targi CONTROL-TECH skupiają w jednym czasie i miejscu kilkadziesiąt wszystkich najważniejszych, wiodących firm zarówno z Polski jak i z kilku krajów całego świata. W związku z pandemią ubiegłoroczna edycja imprezy nie odbyła się.

XXIX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH

Targi Kielce już po raz dwudziesty siódmy będą gościły producentów przyrządów i maszyn pomiarowych, maszyn do specjalnego zastosowania oraz aparatury do prób nieniszczących. W ofercie imprezy pojawią się systemy oprogramowania do komputerowego wspomagania zapewnienia jakości oraz systemy optyczno-elektroniczne. Program merytoryczny wydarzenia jest bardzo bogaty i zawiera spotkania, seminaria oraz warsztaty.
CONTROL-TECH tradycyjnie objęty został patronatem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji oraz Urząd Dozoru Technicznego. W ostatniej edycji udział wzięło 50 firm z sześciu krajów świata. Targi są jedną z imprez wchodzących w skład "Przemysłowej Jesieni".