Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Expo Elettronica – targi i wystawa elektroniki

- | Targi zagraniczne | Modena (Włochy)

Targi Expo Elettronica organizowane co roku we Włoszech przyciągają liczne grono zarówno specjalistów, jak i elektroników-amatorów, a także zwykłych użytkowników sprzętu elektronicznego. Podczas wydarzenie będzie można zobaczyć zaawansowane urządzenia gospodarstwa domowego, a także te służące rozrywce. Ponadto na targach zostaną zaprezentowane przez ponad 300 włoskich wystawców urządzenia mobilne i smartwatche najnowszej generacji.

Expo Elettronica – targi i wystawa elektroniki

Mocną stron targów Expo Elettronica oprócz wystaw są ceny prezentowanych urządzeń, które dzięki bezpośredniemu importowi od producenta mogą nawet osiągać spadek na poziomie 80% w porównaniu z tradycyjnymi kanałami dystrybucji.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie