Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Control Days Moscow – międzynarodowa wystawa systemów pomiarowych i testujących dla nauki i przemysłu

- | Targi zagraniczne | Moskwa (Rosja)

Control Days Moscow co roku gromadzi producentów i dostawców zaawansowanych technologicznie przemysłowych systemów pomiarowych. Targi obejmują obszary związane z precyzyjnymi pomiarami, metalografią, metrologią optyczną, drukiem 3D i technologią skanowania. W ramach wydarzenia tradycyjnie jest organizowana sekcja tematyczna - Testing Days, która poświęcona będzie testom przemysłowym, testom w komorach klimatycznych, wibrometrii i akustyce, tensometrii, rejestracji danych i wielokanałowych systemach pomiarowych.

Control Days Moscow – międzynarodowa wystawa systemów pomiarowych i testujących dla nauki i przemysłu

Po raz pierwszy w 2019 roku na Control Days Moscow zorganizowano sekcję tematyczną poświęconą oprzyrządowaniu i automatyzacji, w której skład wchodziły zagadnienia wsparcia metrologicznego i automatyzacji procesów technologicznych w przemyśle.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie