EIA Electronics and Industrial Automation – wystawa, konferencja i warsztaty poświęcone elektronice i automatyce przemysłowej

- | Targi zagraniczne | Kijów (Ukraina)

Międzynarodowy salon wystawienniczy EIA - Electronics and Industrial Automation to połączenie wystawy, konferencji i warsztatów, poświęconych elektronice i automatyce przemysłowej, organizowane w kompleksie KyivExpoPlaza. Wydarzenie odbywa się razem z największymi ukraińskimi targami energetyki, zasilania oraz automatyki budynkowej i przemysłowej - Elcom Ukraine.

EIA Electronics and Industrial Automation – wystawa, konferencja i warsztaty poświęcone elektronice i automatyce przemysłowej

w ubiegłorocznym wydarzeniu wzięło udział 208 firm z 20 krajów. Uczestnicy zaprezentowali nowe produkty i zintegrowane rozwiązania w dziedzinie energii, elektrotechniki, energii słonecznej, komponentów elektronicznych, inżynierii, automatyki przemysłowej, oświetlenia itp. Na targach znalazło się także ponad 15 wydarzeń - seminaria, prezentacje i przestrzenie poświęcone aktualnym tematom.

W ubiegłorcznych targach wzięło udział 7071 osób, do których grona należeli szefowie przedsiębiorstw i działów, firm i przedsiębiorstw przemysłowych; specjaliści techniczni; elektrycy; inżynierowie energetyki; inżynierowie automatyki przemysłowej i specjaliści ds. zakupów.