Covid-19
Wraz z drugą falą pandemii w stosunku
do wielu ważnych imprez targowych wkradła się niepewność, czy zostaną przeprowadzone,
wynikająca z możliwości pojawienia się lokalnych ognisk zakażeń oraz zaostrzenia restrykcji. Organizatorzy wkładają wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają oni pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Z tych przyczyn zalecamy, na krótko przed wyjazdem na daną imprezę,
sprawdzenie na jej oficjalnej stronie, czy nie została ona odwołana lub zamieniona na wersję online.

Industry Days - targi urządzeń przemysłowych i automatyki

- | Targi zagraniczne | Budapeszt (Węgry)

Podczas Industry Days w HUNGEXPO Budapest Fair Centre zaprezentują się producenci i dystrybutorzy różnych sektorów przemysłu. Zostaną przedstawione nowości do zastosowań profesjonalnych, efektywne ekonomicznie rozwiązania i najnowsze wdrożenia dotyczące koncepcji Przemysł 4.0.

Industry Days - targi urządzeń przemysłowych i automatyki

Zgodnie z tradycją, najlepsze firmy oferujące innowacyjne produkty zostaną nagrodzone w konkursie na Grand Prix, którego wyniki zostaną ogłoszone podczas ceremonii otwarcia wystawy.

W programie targów znajdą się również m.in.: Konferencja na temat Przemysłu 4.0 i sztucznej inteligencji, odbywająca się pod auspicjami węgierskiego Ministerstwa Innowacji i Technologii oraz tamtejszej platformy Przemysł 4.0, a także Forum Biznesu organizowane przez Ambasadę Kuby, z udziałem piętnastu kubańskich firm.