Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Sajam Tehnike – targi komponentów i urządzeń elektroniki

- | Targi zagraniczne | Belgrad (Serbia)

Międzynarodowe targi Sajam Tehnike to najważniejsze targowe wydarzenie gospodarcze i technologiczne w Serbii oraz jedna z głównych imprez tego typu w Europie Południowo-Wschodniej, wpływająca na rozwój przemysłowy całego regionu.

Sajam Tehnike – targi komponentów i urządzeń elektroniki

Belgradzkie targi mają wieloletnią tradycję, organizowane są bowiem od roku 1937. Stanowią nie tylko miejsce prezentacji najnowszych osiągnięć technicznych, ale także teren branżowych spotkań i przestrzeń do nawiązywania kontaktów dla osób i firm ze świata biznesu. Służy temu także bogaty program prezentacji, pokazów produktów i usług, dyskusji panelowych wystawców i ekspertów, a także konferencji prasowych.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie