Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Bezpłatny Webinar - Tworzenie bibliotek bazodanowych w Altium Designer

| Seminarium | Bielsko-Biała | ul. Budowlanych 1, 43-430 Bielsko-Biała

Webinar | 11 maja 2021 r. | godz. 11.00 - 12.00

Bezpłatny Webinar - Tworzenie bibliotek bazodanowych w Altium Designer

Altium Designer pozwala na powiązanie bibliotek z danymi z firmowej bazy danych, takimi jak na przykład firmowa nazwa komponentu, cena czy stan magazynowy. Dokonuje się tego przez przypisanie informacji z bazy danych do komponentów w bibliotece, bądź przez umieszczenie parametrów oraz odnośników do symbolu i footprintu w bazie danych i wstawianie komponentów do projektu bezpośrednio z takiej bazy.

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego omówione zostaną rodzaje bibliotek, ich tworzenie oraz używanie w Altium Designer.

Webinar jest dla wszystkich, a przede wszystkim dla inżynierów i projektantów systemów elektronicznych, szefów działów projektowych, studentów elektroniki  i pracowników naukowych.


Webinar poprowadzi Adam Adamcewicz, ekspert oraz wieloletni praktyk programu Altium Designer.

 
Zarejestruj się !!

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie