Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

XXIX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM

- | Targi krajowe

Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu pomiarowego w Europie Środkowo – Wschodniej. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 19-21 października 2021 roku. Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Wystawie towarzyszą pokazy najnowocześniejszych maszyn i urządzeń pomiarowych, a także badania materiałów.

XXIX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM

W cyklu "Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce" obok targów CONTROL-STOM znajdują się wydarzenia: STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, Kielce FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, Spawalnictwo, Dni druku 3D, Targi TEiA oraz WIRTOPROCESY.