Covid-19
Wraz z drugą falą pandemii w stosunku
do wielu ważnych imprez targowych wkradła się niepewność, czy zostaną przeprowadzone,
wynikająca z możliwości pojawienia się lokalnych ognisk zakażeń oraz zaostrzenia restrykcji. Organizatorzy wkładają wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają oni pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Z tych przyczyn zalecamy, na krótko przed wyjazdem na daną imprezę,
sprawdzenie na jej oficjalnej stronie, czy nie została ona odwołana lub zamieniona na wersję online.

Projektowanie systemów sterowników bramek SiC-MOSFET z nową serią transformatorów WE-AGDT

| Seminarium | Online

Układy bazujące na tranzystorach SiC są coraz częściej wykorzystywane w takich segmentach, jak elektromobilność, energia odnawialna czy napędy przemysłowe. Ich parametry umożliwiają osiągnięcie wyższej wydajności, redukcję rozmiarów urządzenia i niższy koszt budowy, szczególnie w zastosowaniach o HV i dużej mocy. Jednak stanowią one również poważne wyzwanie dla systemu sterownika bramek tranzystorów.

Projektowanie systemów sterowników bramek SiC-MOSFET z nową serią transformatorów WE-AGDT

Podczas tego webinaru organizator przedstawi uczestnikom przegląd ważnych aspektów projektowych dla sterowników bramek SiC oraz tego, w jaki sposób nowa seria transformatorów WE-AGDT firmy Würth Elektronik może pomóc w uzyskaniu kompaktowego i wydajnego systemu charakteryzującego się wysoką odpornością na przepięcia w trybie współbieżnym (CMTI).

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie