Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Szkolenie dla projektantów płyt drukowanych - CID

- | Szkolenie | Włocławek | Al. Kazimierza Wielkiego, 6E

Szkolenie dla projektantów płyt drukowanych – poziom podstawowy – CID – Certified Interconnect Designer

Szkolenie dla projektantów płyt drukowanych - CID

Szkolenie dla projektantów płyt drukowanych – poziom podstawowy – CID – Certified Interconnect Designer 

Podczas warsztatów dzielimy się wiedzą na temat tego, na czym polega projektowanie płytek PCB. Doskonale przy tym wiemy, że projektowanie urządzenia elektronicznego to proces, który wymaga odpowiedniej koncentracji oraz precyzji.

Podczas szkolenia pokażemy również jak właściwie tworzyć obwody drukowane dla złożonych układów elektronicznych. Dlatego nie zwlekaj, sprawdź szczegóły i zapisz się jeszcze dziś.  

Cel szkolenia

  • Szkolenie poszerza i pomaga ocenić wiedzę w zakresie przekształcenia opisu obwodu elektrycznego w projekt PCB, który może być wyprodukowany, montowany i testowany.

Czas trwania

  • Czas szkolenia: 3 dni

Szkolenie przeznaczone jest dla osób

  • Szkolenie przeznaczone dla projektantów PCB, z co najmniej 2 letnim praktycznym doświadczeniem. Ponieważ Certyfikacja Projektanta buduje podstawy procesu decyzyjnego w projektowaniu i przy praktycznym stosowaniu norm IPC, program jest otwarty dla wszystkich pracowników inżynierii i menedżerów zainteresowanych projektowaniem: sprzedaż, zakupy, badania i rozwój, jakość i testy.
Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie