Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Konferencja Hardware Design Masterclasses 2021

| Konferencja | Wrocław

Konferencja Hardware Design Masterclasses 2021 odbędzie się 26 maja 2021 roku we Wrocławiu. Konferencja Hardware Design Masterclasses składa się z wykładów dotyczących praktycznych aspektów projektowania elektroniki a także warsztatów dotyczących tematyki radiowej oraz Internetu Rzeczy.

Konferencja Hardware Design Masterclasses 2021

W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli wymienić się wiedzą i doświadczeniami związanymi z projektowaniem układów elektronicznych a także zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami stosowanymi w elektronice kosmicznej, układach IoT czy systemach opartych o nowoczesne układy radiowe SDR. Wydarzenie skierowane jest do inżynierów elektroników na każdym poziomie zaawansowania, inżynierów R&D, kierowników projektów z zakresu elektroniki i nowoczesnych technologii a także pracowników i osób zarządzających ośrodkami badawczymi oraz placówkami naukowymi.

Więcej szczegółów na stronie: https://doktortronik.pl/hdm2021/

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie