Covid-19
Wraz z drugą falą pandemii w stosunku
do wielu ważnych imprez targowych wkradła się niepewność, czy zostaną przeprowadzone,
wynikająca z możliwości pojawienia się lokalnych ognisk zakażeń oraz zaostrzenia restrykcji. Organizatorzy wkładają wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają oni pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Z tych przyczyn zalecamy, na krótko przed wyjazdem na daną imprezę,
sprawdzenie na jej oficjalnej stronie, czy nie została ona odwołana lub zamieniona na wersję online.

Elektronika - by żyło się łatwiej; finałowa gala konkursu

| Konferencja | Online

Przedstawiciele Instytutu Elektroniki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej i firm: KAMAMI.pl oraz Siemens mają przyjemność poinformować o planowanej na 11.03.2021 uroczystej – w formie zdalnej – gali, kończącej tegoroczną edycję konkursu dla elektroników pod nazwą "Elektronika - by żyło się łatwiej".

Elektronika - by żyło się łatwiej; finałowa gala konkursu

Tegoroczna, trzecia edycja konkursu "Elektronika - by żyło się łatwiej" została ogłoszona we wrześniu ubiegłego roku, a już 11.03.2021 o godzinie 17:00 odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną przedstawione nagrodzone projekty. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w uroczystości są proszone o zarezerwowanie wolnego czasu. Dalsze szczegóły zostaną przekazane w osobnym komunikacie.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie