Covid-19
Wraz z drugą falą pandemii w stosunku
do wielu ważnych imprez targowych wkradła się niepewność, czy zostaną przeprowadzone,
wynikająca z możliwości pojawienia się lokalnych ognisk zakażeń oraz zaostrzenia restrykcji. Organizatorzy wkładają wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają oni pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Z tych przyczyn zalecamy, na krótko przed wyjazdem na daną imprezę,
sprawdzenie na jej oficjalnej stronie, czy nie została ona odwołana lub zamieniona na wersję online.

Dzień Wydziału EEIA PŁ 2021

| Targi krajowe | Online

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej serdecznie zaprasza na Dzień Wydziału 2021. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli wziąć udział w interesujących szkoleniach, zaznajomić się z wieloma ofertami pracy, praktyk oraz staży, zapoznać się z działalnością kół naukowych, dołączyć do Wydziałowej Rady Samorządu WEEIA i spróbować swoich sił w roli twórcy gier komputerowych.

Dzień Wydziału EEIA PŁ 2021

Dodatkowo tego dnia odbędzie się również "Forum Pracodawców" - organizowane przez Studenckie Koło SEP im. prof. M. Jabłońskiego przy PŁ. Podczas tego wydarzenia przedstawiciele wielu firm, szczególnie tych specjalizujących się w dziedzinach bliskich wydziałowi, z chęcią odpowiedzą na pytania uczestników. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów sportów elektronicznych. Będzie można zmierzyć się w Turnieju Rocket League 2v2.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie