Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

EOT 2021 – Electronics of Tomorrow – targi elektroniczne

- | Targi zagraniczne | Herning (Dania)

Targi EOT - Electronics of Tomorrow są światowej klasy miejscem spotkań specjalistów z dziedziny najnowszych rozwiązań elektronicznych, zaplanowane w formie wystawy, konferencji oraz networkingu. Impreza odbędzie się w kompleksie ekspozycyjnym MCH, znajdującym się w niedużym mieście Henring, położonym w środkowej części Półwyspu Jutlandzkiego.

EOT 2021 – Electronics of Tomorrow – targi elektroniczne

Targi i konferencja skierowane są m.in. do wytwórców i dystrybutorów: aplikacji, komponentów i materiałów dla produkcji elektroniki, wyświetlaczy, rozwiązań wbudowanych, EMC/ESD, przemysłowych urządzeń IT, sprzętu przeznaczonego dla Internetu Rzeczy, płytek PCB, zasilaczy i systemów zasilania, urządzeń pomiarowych, technologii bezprzewodowych.

Jednym z głównych tematów dyskusji i prezentacji będzie również kwestia wpływu rozwoju innowacyjnych start-upów na kształt przyszłego rynku elektroniki.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie