Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

ENERGETAB – Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

- | Targi krajowe | Bielsko-Biała

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2021 odbędą się w dniach 14-16 września br., na terenie ZIAD Bielsko-Biała SA.

ENERGETAB – Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, miejsce spotkań z czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantami i dostawcami usług – zarówno z Polski, jak też z zagranicy.
Teren imprezy obejmuje powierzchnię wystawową zlokalizowaną na prawie 4 ha terenów rekreacyjnych u podnóża Szyndzielni: w hali wielofunkcyjnej, w pawilonach namiotowych oraz na terenach otwartych, gdzie firmy mają możliwość zorganizowania ekspozycji „plenerowych” czy prezentacji najnowszych technologii w Strefie Praktycznych Pokazów.

Wydarzeniu towarzyszy konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami "szczególnie wyróżniające się produkty" zgłoszone przez wystawców.

Przed pandemią COVID-19 w imprezie rokrocznie brało udział ponad 700 wystawców z kilkudziesięciu krajów Europy, Azji i USA. Edycja ENERGETAB 2020 okazała się pierwszymi "w realu" targami elektrotechniki i energetyki, które odbyły się w Polsce po wiosennym lockdownie - uczestniczyło w niej ok. 250 wystawców.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie