Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Zabezpieczenia i ochrona układów elektronicznych w różnych warunkach

| Szkolenie | Online

Firmy Semicon i 3M zapraszają do uczestnictwa w bezpłatnym webinarium, w czasie którego prelegenci powiedzą jak można usprawnić proces produkcyjny lub utrzymanie ruchu. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań w sesji Q&A.

Zabezpieczenia i ochrona układów elektronicznych w różnych warunkach

W czasie spotkania zostaną omówione podstawowe właściwości płynów 3M Novec wsparte wymaganymi certyfikatami branżowymi. Firma Semicon zaprezentuje przykładowe aplikacje i doświadczenia z wdrożenia produktów u klientów końcowych.

Spotkanie poprowadzi Marcin Lukasik, Market Development Leader for Novec Fluids w 3M i Marek Marciniak, Dyrektor Handlowy w Semicon Sp. z o. o.