Covid-19
Wraz z kolejnymi falami pandemii
wiele ważnych imprez targowych jest wciąż odwoływanych, przekładanych na inny termin lub organizowanych w wersji online.
Organizatorzy wkładają co prawda wiele wysiłku i starań w to, aby uczynić spotkania branżowe bezpiecznymi, niemniej podlegają pod decyzje władz i muszą się im podporządkować. Zalecamy więc, na krótko przed próbą wzięcia udziału w danym wydarzeniu,
sprawdzenie jego aktualnego statusu na oficjalnej stronie.

Evertiq Expo Warszawa 2021

- | Targi krajowe | Warszawa

28 października 2021 r., w Warszawie, na Stadionie PGE Narodowym, odbędzie się kolejna edycja Evertiq Expo – targów i konferencji poświęconych branży elektronicznej.

Evertiq Expo Warszawa 2021

Evertiq Expo trwa jeden dzień i składa się z części wystawienniczej, w której producenci i dystrybutorzy elektroniki przedstawiają swoją bieżącą ofertę, oraz cyklu konferencji prowadzonych przez ekspertów z szeroko rozumianej branży elektronicznej. Organizatorzy w tym roku sięgają po dodatkowe zachęty, odnoszące się do aktualnej sytuacji: "Spotkajmy się i porozmawiajmy! Sprawdźmy, jak inni radzą sobie w pandemicznej rzeczywistości i skorzystajmy z okazji, by zobaczyć koleżanki i kolegów z branży na żywo – nie tylko na ekranie komputera."

Impreza odbywa się w godz. 9-17. Wstęp jest darmowy, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.