PB Technik Meets Friends V

- | Seminarium | Warszawa | Żwanowiecka 20

Zapraszamy na kolejną edycję naszego seminarium, poświęconą tym razem zagadnieniom Industry 4.0 - 25 - 26. maja 2022, Hotel Boss, Warszawa

PB Technik Meets Friends V

Formuła dwudniowych spotkań firmy PB Technik z klientami to przede wszystkim showroom, w którym prezentujemy maszyny oraz seria wykładów i prezentacji prowadzonych przez naszych dostawców.

Podczas tej edycji seminarium PB Technik Meets Friends zaprezentujemy Państwu 34 automaty i urządzenia, wśród których będą nowości takie jak: automat do lutowania selektywnego Ersa Versaflow One, automat do montażu powierzchniowego Juki RX-8 czy urządzenie do mycia ram lutowniczych PBT Works HyperClean.

Cykl zaplanowanych prezentacji to łącznie 13 godzin poświęconych zagadnieniom związanym z Industry 4.0. Pokażemy dlaczego nie jest to tylko hasło marketingowe, jak można wpłynąć na zarządzanie, efektywność i redukcję kosztów w produkcji elektronicznej oraz jakich narzędzi, procesów i maszyn do tego używać.

Nasze seminarium to również doskonałe miejsce do spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń oraz relaksu podczas tradycyjnej kolacji.

Udział w seminarium jest bezpłatny, uczestnicy pokrywają jedynie koszt dojazdu i noclegu.

Zapraszamy do rejestracji przy pomocy formularza na stronie:

https://pbtechnik.com.pl/pl/pb-technik-meets-friends

Wspólnie z Hotelem Boss, w którym odbędzie się seminarium przygotowaliśmy dla Państwa promocyjną ofertę noclegu.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.