GL Optic wystawcą na targach Light+Building 2022

- | Targi zagraniczne

Jesteśmy jednym z wystawców jesiennej edycji targów Light + Building we Frankfurcie i bardzo nas cieszy możliwość spotkania na żywo ze specjalistami z branży oświetlenia. Zapraszamy na nasze stoisko.

GL Optic wystawcą na targach Light+Building 2022

Targi Light + Building odbędą się we Frankfurcie od 2 do 6 października 2022 r. Już ponad 1300 wystawców z 46 krajów czeka na jesienne wznowienie branży oświetleniowej i budowlanej. „Jesteśmy jednym z wystawców jesiennej edycji targów Light + Building we Frankfurcie i bardzo nas cieszy możliwość spotkania na żywo ze specjalistami z branży oświetlenia. Zapraszamy na nasze stoisko nr H69 w hali nr 8.”- mówi Mikołaj Przybyła, Dyrektor Zarządzający GL Optic.

Targi zapewnią szeroki przegląd branży i wgląd w tematy związane z oświetleniem, elektrotechniką, automatyką domową i budynkową oraz technologią bezpieczeństwa. To, co porusza branżę, znajduje również odzwierciedlenie w motywach przewodnich tegorocznego Light + Building. Są nimi „Zielony ład i zrównoważony rozwój”, „Elektryfikacja i cyfryzacja” oraz „Światło i design”.

„Ostatnie dwa lata w pandemii były wyzwaniem, ale dla nas okazały się owocne i umożliwiły rozwój na nowych polach oraz stworzenie nowych produktów. Na targach zaprezentujemy  nasze innowacyjne systemy GL Opticam oraz GLG A 50-1800. Będziemy promować instrumenty oraz usługi pomiarowe zgodnych z najnowszymi wymaganiami Ekoprojektu. Zależy nam także na wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących najbardziej aktualnych tematów branży. ” opowiada Mikołaj Przybyła, Dyrektor Operacyjny GL Optic. W portfolio produktów GL Optic znajduje się linia smart  spektroradiometrów GL Spectis, które w połączeniu z dostępnymi akcesoriami, takimi jak sondy czy kule całkujące oraz oprogramowaniem GL Spectrosoft tworzy precyzyjne systemy pomiarowe dostosowane do różnych potrzeb. Dzięki odpowiedniej konfiguracji można stworzyć między innymi stanowisko do pomiaru zgodnego z wymaganiami Ekoprojektu czy oceny odpowiedniej dawki promieniowania UV dla skutecznej dezynfekcji przestrzeni. „Ostatnie lata przyniosły rozwój dwóch rewolucyjnych systemów pomiarowych dla branży automotive oraz do weryfikacji luminancji.” – podkreśla Mikołaj Przybyła. Pierwszy z nich, goniometr GLG A 50-1800, pozwala na precyzyjną weryfikację dynamicznie zmieniającego się oświetlenia samochodowego, umożliwia pomiar lamp o długości 1,80 m oraz wadze do 50 kg. Drugi to GL Opticam 3.0 4 K TEC, pierwszy na świecie miernik luminancji w pełni przystosowany do pomiarów w terenie. „Oba te systemy są odpowiedzią na sugestie jakie otrzymywaliśmy od inżynierów, którzy w swojej codziennej pracy stają przed różnymi wyzwaniami pomiarowymi . My staramy się dawać im jak najlepsze wsparcie. ” opowiada Mikołaj Przybyła. GL Optic od początku swojego istnienia proponuje precyzyjne i intuicyjne w obsłudze  instrumenty do pomiaru oświetlenia. „Podłącz i zmierz to hasło, które jest dla nas niezmiennie ważne od lat. Projektujemy instrumenty i  systemy pomiarowe, które mają ułatwiać codzienną pracę inżynierom.” podkreśla Mikołaj Przybyła.

Na wiodących międzynarodowych targach techniki oświetleniowej i budowlanej branża zaprezentuje inteligentne rozwiązania, przyszłościowe technologie i aktualne trendy w projektowaniu, które pomagają zwiększyć efektywność ekonomiczną budynków, osiągnąć określone cele klimatyczne, a jednocześnie podnoszą komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Po raz pierwszy międzynarodowe miejsce spotkań połączy wszystkich uczestników również cyfrowo. Rozszerzenie cyfrowe Light + Building będzie dostępne od 2 do 14 października 2022 r. Dodatkowa oferta pomaga znaleźć ukierunkowane kontakty za pośrednictwem dopasowywania wspieranego przez sztuczną inteligencję. Wystawcy mogą oferować prezentacje produktów za pośrednictwem transmisji wideo i kontaktować się z klientami cyfrowo. Dodatkowo na żądanie dostępny jest tutaj program Light + Building.

Jesienna edycja Light + Building jest wydarzeniem jednorazowym i odbywa się na prośbę branży, ponieważ Light + Building zostało przełożone wiosną z powodu pandemii. W 2024 roku Light + Building powróci do swojej tradycyjnej daty w marcu.

Więcej aktualnych informacji na temat Light + Building, a także informacji dotyczących podróży i biletów można znaleźć na stronie www.light-building.com

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami