Sajam Tehnike - targi komponentów i urządzeń elektroniki

- | Targi zagraniczne | Belgrad, Serbia

"Sajam Tehnike" to serbskie określenie składające się z dwóch słów: "Sajam" oznacza targi lub wystawę, a "Tehnike" oznacza technologię. W skrócie oznacza to Targi Technologiczne lub Wystawę Technologiczną. Sajam Tehnike to renomowane coroczne targi, które odbywają się na terenach targowych w Belgradzie, w Serbii od 1937 roku.

Sajam Tehnike - targi komponentów i urządzeń elektroniki

Tereny te obejmują dziewięć nowoczesnych hal, zapewniających idealne środowisko do prezentacji innowacji technicznych. Targi skierowane są do profesjonalistów z różnych branż i są znaczącym wydarzeniem w regionie.

Sajam Tehnike odbędzie się w Belgradzie, w dniach 21-24 maja 2024 r.

Organizatorem Sajam Tehnike jest Belgrade Fair, wiodąca firma targowo-eventowa w Europie Południowo-Wschodniej, specjalizująca się w międzynarodowych targach i konferencjach. Targi obejmują szeroką gamę branż, w tym elektronikę, budowę maszyn, informatykę, technologie ochrony środowiska, technologie energetyczne i telekomunikację. Prezentuje produkty i usługi z tych sektorów oraz oferuje odwiedzającym możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami technologicznymi i innowacjami.

Kluczowe tematy targów obejmują postęp technologiczny i innowacje, współpracę między przedsiębiorstwami i instytucjami badawczymi oraz otwieranie nowych rynków i możliwości biznesowych. Sajam Tehnike promuje wymianę wiedzy, współpracę pomiędzy firmami i instytucjami badawczymi oraz rozwój nowych rynków i możliwości biznesowych.