XIV Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej

- | Konferencja | Wrocław

Politechnika Wrocławska zaprasza na XIV edycję Warsztatów EMC. Celem konferencji jest popularyzowanie wiedzy związanej z szeroko pojętą problematyką kompatybilności elektromagnetycznej.

XIV Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej

Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej nie są typową konferencją naukową. Od wielu lat podczas spotkań pojawiają się tematy typowo szkoleniowe, prawne, czy też praktyczne - warsztaty i pokazy. Uczestnikami konferencji są osoby z różnych środowisk, m.in. akademickiego, naukowego, badawczego i przemysłowego, co sprzyja wymianie wiedzy i doświadczeń.

W 2024 r. będzie obchodzony jubileusz - od pierwszych Warsztatów EMC minęło 25 lat – I edycja odbyła się w 1999 roku. Od samego początku konferencja organizowana jest przez Politechnikę Wrocławską oraz Instytut Łączności oddział we Wrocławiu, przy dużym wsparciu Instytutu Łączności w Warszawie oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

XIV Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2024 roku w budynku C-13 (GPS: 51.10738, 17.05964), Wyb. Wyspiańskiego 23-25, 50-370 Wrocław.

Lokalizacja: https://pwr.edu.pl/uczelnia/mapa-kampusu
Rejestracja uczestników: https://warsztaty-emc.pwr.edu.pl/rejestracja/
Program XIV Warsztatów EMC: https://warsztaty-emc.pwr.edu.pl/program-xiv-warsztatow-emc/

źródło: Politechnika Wrocławska

Więcej na warsztaty-emc.pwr.edu.pl