HAM Radio - wystawa radiokomunikacji amatorskiej

- | Targi zagraniczne | Friedrichshafen

Międzynarodowa wystawa krótkofalarstwa po raz 47 zjednoczy profesjonalistów z branży i entuzjastów krótkofalarstwa w dniach 28–30 czerwca 2024 r. w Friedrichshafen pod hasłem: "60 lat Islands On The Air: Gdzie technologia spotyka przygodę!”

HAM Radio - wystawa radiokomunikacji amatorskiej

HAM Radio służy jako platforma, na której entuzjaści radia mogą się spotykać oraz wymieniać informacje i doświadczenia. Jako jedna z największych wystaw radia amatorskiego na świecie, obok Hamvention Dayton w Ohio w USA i Ham Fair w Tokio w Japonii, HAM Radio przyciąga do Friedrichshafen wystawców i gości z ponad 50 krajów świata. Cechą szczególną HAM jest połączenie wystawców komercyjnych, stowarzyszeń o zasięgu ogólnoświatowym i największego w Europie radiowego pchlego targu, w którym bierze udział ponad 300 uczestników z 25 krajów.

"Islands On The Air" (IOTA) to koncepcja nawiązania kontaktu radiowego z jak największą liczbą wysp na wszystkich kontynentach. Program wspierający partnera koncepcyjnego Deutscher Amateur-Radio-Club (DARC) przekazuje przygodowego ducha fanów i entuzjastów IOTA poprzez wyjątkową wystawę w Foyer West i wykłady zgodne z tegorocznym tematem.

Na największych w Europie targach dla entuzjastów radia, w czterech halach i zachodnim foyer, ponad 300 wystawców komercyjnych (w zeszłym roku: 276) i stowarzyszeń zaprezentuje swoją szeroką gamę produktów i kursów szkoleniowych na różne tematy związane z technologią radiową. Priorytetem targów i DARC jest pobudzenie zainteresowania radiowym hobby wśród młodych ludzi.

źródło: Messe Friedrichshafen GmbH

Więcej na www.hamradio-friedrichshafen.com