Wtorek, 28 sierpnia 2018

PCB/HDL Mentor Graphics Tech Day

Gamma, jako autoryzowany dystrybutor oprogramowania firmy Mentor Graphics w Polsce, zaprasza na spotkanie PCB/HDL Mentor Graphics Tech Day, które odbędzie się 12 września 2018 r. w Warszawie, w budynku Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej 51.

PCB/HDL Mentor Graphics Tech Day

Wymagania wobec nowoczesnych urządzeń elektronicznych powodują, że coraz większe oczekiwania dotyczą także stosowanego oprogramowania ECAD. Doskonale widać to w przypadku oprogramowania do PCB oraz FPGA.

Dla oprogramowania PCB nie wystarczają już doskonałe metody edycji połączeń, ale konieczna jest również zdolność do rozwiązywania problemów z zakresu Signal Integrity, Power Integrity, emisji elektromagnetycznej czy zagadnień termicznych oraz chłodzenia. Narzędzia do FPGA/ASIC poza tworzeniem i symulacją kodu RTL umożliwiają dzisiaj implementację coraz bardziej zaawansowanych metod automatycznej weryfikacji funkcjonalnej czy formalnej.

Niezbędne staje się też posługiwanie odpowiednimi narzędziami pozwalającymi na definiowanie i śledzenie wymagań stawianych urządzeniu na różnych etapach projektowania oraz weryfikacji założeń realizowanych często przez różne zespoły. Stosowanie nowoczesnego oprogramowania daje wymierne korzyści miedzy innymi znacząco skracając czas testowania kolejnych prototypów oraz zmniejszając ich liczbę.

Te i inne zagadnienia zostaną podczas spotkania przybliżone na przykładzie oferowanego oprogramowania firmy Mentor Graphics. Zajęcia poprowadzą w języku angielskim inżynierowie z firm Mentor oraz Gamma.

Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów
Dowiedz się więcej